PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703836}

Zwierzogród

Zootopia
7,9 269 448
ocen
7,9 10 1 269448
7,8 35
ocen krytyków
Zwierzogród
powrót do forum filmu Zwierzogród

Jest miliard!

ocenił(a) film na 10

http://www.boxofficemojo.com/movies/?id=disney2016.htm

ocenił(a) film na 8
maladzonaga

Otwieramy szampana. :-) No to teraz nic nie pokona Zwierzogrodu!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Na blogu też świętują:

https://fgzootopia.blogspot.com/2016/06/impreza-z-okazji-przekroczenia-przez.htm l

Media też zauważyły sukces filmu:

http://www.abc10.com/news/nation-now/zootopia-directors-on-passing-1-billion-we- hope-theres-cake/232529904

o kontynuacji;

"A sequel for Zootopia would be highly likely, yet a story with bunny police office Judy Hopps (Ginnifer Goodwin) and fox con-artist Nick Wilde (Jason Bateman) has not been officially greenlit by the studio.

"But it makes it so much easier to proceed forward when there's this kind of affection for the film," said Howard. "We want to talk about what these characters would do next. It feels like a great possibility.""

ocenił(a) film na 8
lelen_lis

Jakoś w Polsce zero słuchu o Zwierzogrodzie i jego sukcesie, ale ku...a o polityce aż huczy!. :-/

maladzonaga

I dobrze !
Wprawdzie ilość zarobionych pieniędzy przez film w XXI wieku nie jest adekwatny do produkcji, tylko do wyreklamowania...
To w tym przypadku jest to całkowicie zasłużone.

ocenił(a) film na 10
Bilet95

Akurat ten film miał bardzo skromną reklamę i marketing ;)

maladzonaga

Z tą frazą, chciałem przedstawić to bardziej ogólnikowo. Wiesz, wydadzą na kampanie reklamową nie wiadomo ile, i jest wielka oglądalność filmu o niskich lotach..... :(
Ale prawda, to trochę zaskakujące że ten film miał tak skromnie, może Disney się bał by Zwirzogród nie przebił Krainy Lodu.

ocenił(a) film na 10
Bilet95

W sumie zabawne jest stwierdzenie że Disney się bał o sukces finansowy swojego filmu. Bardziej chyba chodzi o to, że nie pokładali w tym filmie zbyt dużych nadziei. Wg. mnie Disney sam siebie nie docenił, zapomnieli że są marką i na ich film pójdzie dużo osób, a na animację ze zwierzętami tym bardziej.

maladzonaga

Po nowych wiadomościach odnośnie historii z GW, mam obawy co do tego jaką oni politykę filmową ustalają.
Disney raczej nie zapomni że jest marką, wręcz przeciwnie.

ocenił(a) film na 8
Bilet95

GW?

ocenił(a) film na 10
ssendas

Gwiezdne Wojny

ocenił(a) film na 10
Bilet95

Star Warsy a animacje Disneya to inna bajka ;)

maladzonaga

Czy ja tam wiem, i to i to, robią teraz bardziej familijnie.

ocenił(a) film na 8
Bilet95

Disney przejął Lukas Film, ale nie wyszło to na dobre, moim zdaniem. :-/

skibaa10

To było moje wielkie zawiedzenie.

ocenił(a) film na 10
skibaa10

Ja tam, pomijając parę kwestii, jestem zadowolony i myślę, że dalej będzie lepiej. "Przebudzenie Mocy' jest na pewno lepsze, niż "Atak Klonów" i może ciut gorsze, niż "Zemsta Sithów" i "Mroczne Widmo", ale jest ok.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Mi przebudzenie mocy się podobało, fajne jest :>

Artemisek

Zgadzam się z tobą akurat Najnowsze Star warsy były spoko

lelen_lis

O GW mógłbym pisać i pisać więc proszę, nie tu ;)

ocenił(a) film na 10
Bilet95

Disney całą nadzieję pokładał w "Moanie' a "Zootopia" miała być taką przystawką przed głównym daniem, która okazała się być głównym daniem ;)
Zresztą, 22 lata temu podobnie nie docenili "Króla Lwa" - ówczesny szef animacji stwierdził, że ten film nie zarobi nawet 50 mil. dolarów, a tę kwotę pokonał już w pierwszy weekend, a wtedy to było dużo kasy.

lelen_lis

Moanie ? Pierwsze słyszę, a staram się być na bieżąco z animacjami. Czy to jest ten Newt, tyle że w innej nazwie ?

ocenił(a) film na 10
Bilet95

http://www.disneyanimation.com/projects/moana

Druga Disneyowska animacja przewidziana na ten rok.

lelen_lis

Acha.
Ale nie wydaje mi się to tak ciekawie jak wydawała mi się Zwierzogrod.
A powiem szczerze, do Zwierzogrodu byłem bardzo nie przekonany.

maladzonaga

Świetnia wiadomość! :D Może nieprzyspieszy to prac nad sequel'em , ale Disney po zaskakującym sukcesie "Zwierzogrodu" , raczej będzie bardziej otwarty na nowe pomysł i (jak zostało powiedziane już wcześniej) bardziej docenią samych siebie w tej kwestii. Ciekawe jak wypadnie "Moana" na tle "Zootopii" (wątpię że przebije ten film ,ale zawsze ciekawie będzie porównać te dwa filmy przy obecnym sukcesie tego drugiego i nadziejach Disney'a odnośnie pierwszego.)
PS.: Lecę zamawiać pre-order! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones