PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=586583}

Zjawa

The Revenant
7,2 268 709
ocen
7,2 10 1 268709
6,6 47
ocen krytyków
Zjawa
powrót do forum filmu Zjawa

chyba na JEDNYM człowieku i raczej nie za to, że go zostawił na pewną śmierć tylko za to iż zamordował mu syna na jego oczach..

800dpi

W tym opisie nie jest powiedziane za co.

nigris

a to co, jest Twoim zdaniem ? > "którzy zostawili go poważnie rannego po ataku niedźwiedzia."
Gdyby nie było stwierdzeniem to opis brzmiałby tak : "Hugh Glass szuka zemsty na ludziach" koniec opisu...oczywiście mówię to z ironią, bo opis jest na poziomie translatora gogle...

800dpi

To zdanie tylko określa tych ludzi. Można by było też napisać "Hugh Glass szuka zemsty na ludziach, którzy noszą ciepłe futra i długie brody" albo "Hugh Glass szuka zemsty na ludziach, którzy towarzyszyli mu w pracy", ale to nie oznacza, że mści się właśnie dlatego. Inaczej zamiast "którzy" należałoby użyć "ponieważ". Czepiam się, bo uważam, że rozumienie języka polskiego to podstawowa rzecz w byciu Polakiem. Inna sprawa, że ten opis jest beznadziejny.

nigris

ale to Twoja percepcja i interpretacja, myślisz, że masz jakiś monopol na jak to nazywasz "rozumienie języka polskiego" ? to tylko i wyłącznie Twoja interpretacja, widzisz ja to widzę trochę inaczej a to już oznacza dwuznaczność i to raczej Twoja odpowiedź jest beznadziejna tak samo jak skomentowany przeze mnie opis filmu..

nigris

jednym słowem dla Ciebie nie jest jednoznacznym stwierdzenie iż szukam zemsty na człowieku, który zabił mi syna dopiero gdy wstawię tam spójnik "ponieważ", będzie to dla Ciebie zrozumiałe....no to gratuluję tej Twojej podstawowej rzeczy w byciu Polakiem..szt..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones