PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214803}

Zejście

The Descent
6,3 78 tys. ocen
6,3 10 1 78034
6,5 11 krytyków
Zejście
powrót do forum filmu Zejście

Jakim cudem tam było tyle kości? Te stwory przecież nie wychodziły na powierzchnię, a gości
za często też pewnie nie miały. A tu jezioro krwi itd.

ocenił(a) film na 7
DagnaMara

Dawno ten film oglądałem i wydaje mi się, że one wychodziły na powierzchnię przez jakieś tam wyjścia ( np, te przez które jedna z bohaterek uciekła) i mordowały ludzi na powierzchni ( oczywiście nie identyfikowały się nigdzie i nikt ich nie widywał, bo nie szły gdzieś tam w 'miasto' czy coś) więc z tąd może te kości w tych jaskiniach.. Film mi się cholernie podobał mimo, że można było się do paru rzeczy przyczepić (nawet niewiem czy wybroniłem to, bo jak już mówiłem dawno ten film oglądałem, ale coś mi właśnie świta). Kocham filmy ( horrory), które tworzą u mnie lęk a ten właśnie to robił, bo nie dość ze nie cierpie ciasnych pomieszczeń to w dodatku film nieźle trzymał klimat i budował napięcie ;)

Nemesten

Nie oglądałam drugiej części, więc dziękuję za wyjaśnienia, choć to dziwne, że nikt ich nie widział, no bo rozumiem jak jeszcze mordowały zwierzęta, ale ludzi? Dużo ich tam było i raczej się rzucały w oczy, a zaginięcia są gdzieś zgłaszane i odbywają się poszukiwania więc... Mi się ten horror też podobał, choć rzeczywiście można się w niektórych miejscach przyczepić, ale straszny był, muszę przyznać :)

ocenił(a) film na 7
DagnaMara

Możliwe, że zwierzęta też mordowały. I polecam Ci również jak najbardziej obejrzeć drugą część. Pozdrawiam :)

Nemesten

Na pewno obejrzę, może wtedy wszystko mi się wyjaśni :)

ocenił(a) film na 7
DagnaMara

Nie chcę Ci tu jakoś spoilerować, ale to co wydało Ci się oczywiste w pierwszej części wyda CI się smieszne w drugiej ;P Bynajmniej ja tak miałem i troche obiżyłem za to ocenę ;)

Nemesten

Musisz tak podsycać moją ciekawość? Naprawdę nie możesz się powstrzymać? :) Teraz nie da mi to spokoju... ja tak już mam :)

ocenił(a) film na 7
DagnaMara

Większośc z tych kości pochodziło od zwierząt i to dużych. Na początku filmu bohaterki znalazły w lesie martwe zwłoki jelenia (pewnie został zabity przez te stworki), w jaskini była chyba głowa niedźwiedzia.