PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806805}

Zegar czarnoksiężnika

The House with a Clock in its Walls
5,9 8 161
ocen
5,9 10 1 8161
4,2 4
oceny krytyków
Zegar czarnoksiężnika
powrót do forum filmu Zegar czarnoksiężnika

Czarnoksiężnik powiedział, że ten dom to nie miejsce dla dzieci. Tego filmu też raczej nie powinny oglądać. Właściwie ciężko powiedzieć kto mógłby się na nim dobrze bawić. Obraz zawiera mnóstwo ogranych schematów, kicz czasami się wylewa. Sporo slapstickowych scen, niskiego lotu humor sugeruje, że film jest skierowany do dzieci. Niestety niedługo potem wchodzą liczne jumpscares (zupełnie niepotrzebne, głupie), nekromancja, czarna magia, trupy, diabły (m.in. pojawia się azazel).

Postaci są tragiczne. Motywacje antagonisty ciężko w ogóle skomentować. Świat przedstawiony ledwo się trzyma. Finał to jakiś absurd.

Dialogi w polskim dubbingu to momentami koszmar. Jeśli macie taką możliwość, to koniecznie wybierzcie się na napisy.

Mimo wszystko muszę uczciwie przyznać, że była w finale jedna scena, gdzie śmiałem się do łez - sam niestety.

Na premierę filmu poszedłem przez przypadek (wygrany konkurs) i cieszę się, że nie musiałem za to płacić. Nie polecam.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones