PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31249}

Zdjęcie w godzinę

One Hour Photo
6,6 24 211
ocen
6,6 10 1 24211
6,9 8
ocen krytyków
Zdjęcie w godzinę
powrót do forum filmu Zdjęcie w godzinę

Dla mnie najbardziej przerażająca była scena, w której pokazana jest cała ściana wyklejona tymi zdjęciami. Autentycznie przeszedł mnie dreszcz strachu mimo, że teoretycznie nic się na ekranie nie działo. Film zrobił na mnie piorunujące wrażenie. O wiele bardziej wciągnął mnie niż "Bezsenność" na której prawie zasnęłam :P A może to po prostu wina późnej pory emisji?

Nazgulek

to fakt, mnie też najbardziej przeraziła ta scena, takie zachowanie to szaleństwo to zwykłe prześladowanie.. ten film jest dużo bardizej przerażający niz wiele "horrorów i filmów akcji"
naprawde

bakusiowa

no to ta scena nieźle była pokazana widać że williams miał schize na punkcie zdjęć

ocenił(a) film na 9
tyskie87

I nie jest to jedyna scena. Moment w którym Główny bohater robi zdjęcia dziewczynce, a następnie moment w którym były szef je przegląda. Niesamowity klimat w takich rpostych momentach wywołuje kolorystyka oraz gra światłami, no i mroczna muzyka. Coś niebywałego.

Grimed

Rzeczywiście musze stwierdzić, że po niektórych scenach przeszedł mnie dreszcz strachu wiekszy, niż po niektórych horrorach...
Właśnie przed chwilą "Zdjęcie w godzinę" skończyło się na polsacie i jestem po dużym wrażeniem tego filmu... Uwielabima takie psychologiczne historie, które wpływają na psychikę...

użytkownik usunięty
Nazgulek

Mi się podobała scena "płaczu krwią". Dobry film.


http://www.northim.blox.pl

ocenił(a) film na 8
Nazgulek

Generalnie film niezbyt przypadł mi do gustu. Muszę jednak przyznać, że nakręcony jest świetnie. Kolorystyka, ujęcia - rewelacja.

Na mnie ściana nie wywarła tak wielkiego wrażenia. Bardziej już "krwiste oczy" na tle szarości, bieli i ogólnego spokoju, wyciszenia supermarketu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones