PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474995}

Zbaw mnie ode złego

My Soul To Take
5,0 12 114
ocen
5,0 10 1 12114
2,8 4
oceny krytyków
Zbaw mnie ode złego
powrót do forum filmu Zbaw mnie ode złego

8/10 ale...

ocenił(a) film na 8

Jak dla mnie filmik całkiem na poziomie, nie do końca horror, ale ma taki klimat a la "Krzyk". Pomysł fajny, ale na pewno nie wybrałbym się na to w 3D bo po filmie widać było, że tych efektów nie było za bardzo by gdzie dać. Natomiast w 2D całkiem przyjemnie się ogląda, prosty, ale dla fanów Craven'a powinien przypaść do gustu. Moim zdaniem jego obecna ocena jest zbyt niska. btw. polski podpis na plakacie "... zwłaszcza w nocy" pasuje jak pięść do nosa bo...

UWAGA!!! Spoiler!!!!

Tyle samo ginie w dzień co i w nocy. I nie powinno być to przedstawione na podstawie jego koszmarów jak to jest zrobione w polskim trailerze.

Ogólnie fajny klimat, fajna muzyka 8/10 jak najbardziej.

użytkownik usunięty
kamul11

Jedyny klimat jaki tutaj jest to umiarkowany północny, geograficzny, i ŻADEN WIĘCEJ ! Film jest obrzydliwie SŁABY ! Tak, są gorsze, dużo gorsze filmy, ale patrząc na to, że to wydanie kinowe i tyle się płaci za oglądanie czegoś takiego to jest porażka. Co innego gdyby to był film dodawany do gazety gratis :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones