PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=434009}

Zawodowcy

Righteous Kill
6,4 32 072
oceny
6,4 10 1 32072
4,4 9
ocen krytyków
Zawodowcy
powrót do forum filmu Zawodowcy

9-10

ocenił(a) film na 10

Film bardzo dobry w doborowej obsadzie , bardzo mnie zdziwila ocena na filwebie i ponizszych osob !!!mi sie bardzo podobal teraz wiem ze nie mozna sie sugerowac ocena z filmweba :P,bo ogldajac go bylem bardzo sceptycznie nastawiony do owego kina :(
pozdro dla kinomanow peace out!

the_gza

Film średni w doborowej obsadzie , nie zdziwiła mnie ocena na filwebie i ponizszych osob !!!mi sie bardzo dluzyl zawsze wiedzialem ze nie mozna sie sugerowac ocena z filmweba :P,bo ogladajac go bylem normalnie nastawiony do owego kina :(
pozdro dla the_gza peace up!

ocenił(a) film na 6
rozdzer

To jest tak, od masówki zawsze odejmujesz 1-2, do produkcji ambitnej zawsze dodajesz 1-2, klasyki raczej bez zmian. Sprawdza się w większości przypadków :P

Debesciak

Debesciak Twój post jest Debeściak:D Genialne podsumowanie ocen. Tak właśnie jest :D Wielkie propsy!

Debesciak

Debesciak jesteś kompletnie pusty i nie znasz ani troche na kinie. To tyle odemnie.

ocenił(a) film na 8
the_gza

też mi się podobał ten film. Dycha to imo gruba przesada, ale 8 spokojnie mogę dać. Długo zwlekałem z obejrzeniem tego filmu, podejrzewałem jakąś totalną kichę, a tu mile się zdziwiłem- świetny film + wymarzony duet w roli głównej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones