PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103489}

Zatańcz ze mną

Shall We Dance
6,3 75 915
ocen
6,3 10 1 75915
5,7 12
ocen krytyków
Zatańcz ze mną
powrót do forum filmu Zatańcz ze mną

spodziewalam sie czegos ciut lepszego, oczywiscie w konwencji komedii romantycznej, ktora film jednak nie jest tak do konca.lopez wyglada nadzwyczaj intrygujaco i jak zwykle lepiej wyglada niz gra;) fabula niezbyt frapujaca, troszke nudna, choc gere i sarandon mili dla oka, jak zwykle zreszta.

marcel__16

Może masz do niego napisy? Nigdzie znaleźć nie mogę, a kobiety chciałyby obejrzeć. Mój mail ba_rt_ek@o2.pl Pozdrawiam

użytkownik usunięty
marcel__16

Twoje slowa dokładnie odzwierciedliwły moje odczucia.Tylko jeszcze dodam ze sciezka dzwiekowa jest dosyc dobra i podciaga troche morale flimu.

użytkownik usunięty
marcel__16

Mi sie film bardzo podobal:) nie powinnismy spodziewac sie czegos nadzwyczjanego po komedii romantycznej! One wszystkie maja to do siebie ze maja prosta fabule i przede wsyztskim łatwą do zrozumienia. Trzeba po prsostu lubic takie filmy. A jesli chodzi o gre aktorska to zgadzam sie co do pani Lopez ze lepij wygladala niz grala,ale za to Richard i Susan pokazali klase;) film milutki z fantastycnzym poczuciem humoru:) dobry na pochmurne dni:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones