PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103489}

Zatańcz ze mną

Shall We Dance
6,3 75 915
ocen
6,3 10 1 75915
5,7 12
ocen krytyków
Zatańcz ze mną
powrót do forum filmu Zatańcz ze mną

Oglądałem film Byl naprawde super! Wspaniała treść także spoko przesłanie dla poniektórych!! Chociarz jestem chłopakiem mówie że film nie da się porównać z żadnym innym filmem o takiej tematyce:) Jeden z najleprzych jakie oglądałem! Wspaniała obsada i miła atmosfera sprawiła że po wyjściu z kina chumor poprawił się o 100% Naprawde polecam!!

użytkownik usunięty
gryfix_snake

NIE OGLADALAM TEGO FILMU ALE JUSH NIEDLUGO GO OBEJRZE ALE MASH RACJE TYLKO GLUPCY I CI KTORZY NIE INTERESUJA SIE TANCEM NIE ROZUMIEJA O CO W NIM CHODZI TAK SAMO BYLO Z DIRTY DANCING 2 WIDZIALAM DUZO NEGATYWNYCH KOMETOW ALE JESLI NIE WIECIE CO TO TANIEC TO WASZ PROBLEM CZYTALAM W GAZECIE Z E Z JENIFER LOPEZ JEST FATALNA AKTORKA ALE TANCERKA BOSKA GRA FILMIE PAULINE Z CZEGO SIE CIESZE BO JA TESH TANCZE I MAM NA IMIE PAULINA.MAM NADZIEJE ZE KIEDYS BEDE TANCZYLA TAK JAK ONA!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 6

Wiedząc co to taniec, chcialbym zauwazyc ze w tym filmie nie ma nic nadzwyczajnego.. Technike R.Gere mozna jeszcze w jakis sposob wytlumaczyc, ale J.Lo. (jesli brala udzial w takich prestizowych turniejach) powinna tanczyc o niebo lepiej. Dirty Dancing 2 to zupelnie co innego;) Zatancz ze mna sie nie umywa:P

ocenił(a) film na 6
gryfix_snake

Zgadzam się!!! naprawdę superek film i poprawia chumor! Nas dodatek J.lo która super tanczy i pokazuje jak powinno sie czuc muzyke- cala dusza a nie tak sobie bo jak inni to ja tez!!! A wogole J.Lo i Geere super byli w tym filmie :) POLECAM PS. POSTANOWILAM NAUCZYC SIE TANCZYC JAK ZOBACZYLAM TEN FILM :)

gryfix_snake

A ja skomentuje to tak: tylko glupcy nazywaja innych glupcami opierajac sie wylacznie na ich gustach... Jak plytkie sa wasze wypowiedzi, szkoda mi was skoro tak szybko i bezpodstawnie oceniacie ludzi. Wspolczuje- to chyba wystarczajaca puenta.

ocenił(a) film na 9
gryfix_snake

dobra ale _Humor_ sie pisze przez "h" ;) Ja rowniez nie jestem fanem takich "tkliwych" hitoryjek, ale film... Ma cos w sobie... Zdecydowanie polecam!

gryfix_snake

po pierwsze:film jest bardzo sympatyczny,lekki,przyjemnie się ogląda,ale arcydzieło to to na pewno nie jest.fajnie tańczą,ale mogliby to dopracować.po drugie: uważaj kogo nazywasz głupcem,bo o tym na pewno nie decyduje gust filmowy.po trzecie:jak już się wypowiadasz,to przynajmniej stosuje się do elementarnych zasad ortografii,bo prędzej tutaj dopatrywałabym się związku z inteligencją.po czwarte:nie widzę w tym filmie niczego trudnego i nie wiem,jak można nie wiedzieć o co w nim chodzi,jest dość schematyczny.

ale oczywiście różni ludzie,różne gusta i rozumiem,że są osoby zachwycone tym filmem tak jak i ludzie,którym do gustu nie przypadł.odrobinę tolerancji by nie zaszkodziło.to,że nie uważam tego filmu za arcydzieło bynajmniej nie czyni ze mnie osoby głupiej,no bez przesady.

użytkownik usunięty
gryfix_snake

Taki rewelacyjny, jak Twoja ortografia. Kicz, jakich mało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones