PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121988}
4,7 3 488
ocen
4,7 10 1 3488
Zapach śmierci
powrót do forum filmu Zapach śmierci

W pierwszym zdaniu napisze byle co, bo sie wyswietli w liscie tematow, a nie chce psuc niespodzianki wszystkim, ktorzy lubia nic nie wiedziec o filmach przed ich obejrzeniem.

OK, jestesmy czysci :).

Pomysl podobny do Dead End, jednak wykonanie ciut inne, nasunely mi sie tez delikatne skojarzenia z The Others, ale nie ma sie co czepiac - w dzisiejszych czasach zrobienie 100% oyginalnego horroru to zadanie dal tytanow. To podobno jest 'low-budget movie', jakos nie zauwazylem.

Prawde mowiac, gdy ekipa zauwazyla przewrocony samochod na poboczu, pomyslalem, ze to ich auto, bo w dzisiejszych czasach czlowiek musi byc przygotowany na kazdego krolika z kapelusza ;).

W scenie wypadku (tej pierwszej), gdy Cookie idzie sie zalatwiec, obok nich powinien przejezdzac dealer pigulek - jakos go zauwazylem tylko za drugim razem, moze na pocz. go nie bylo? Aha - po 'fali uderzeniowej' blakna nieznacznie kolory ;).

Trzeba obejrzec ponownie, wylapie sie 'smaczki' :). Jak dla mnie - warto. Pozdrawiam!

Pr0t0n

Podobny do dead end to mało powiedziane. Wszystkie główne elementy scenariusza są identyczne, inne jest tylko wykonanie. Moim zdaniem oba filmy są dosyć denne, ale może tak właśnie ma być.

ocenił(a) film na 7
xylaz

'Denne' to odsyc ogolen stwierdzenie, chyab jak zwylke calosc rozbija sie o to, kto czego sie spodziewal. HJa bylem przygotowany na slashera a dostalem slashera z malym deserem :).

Pr0t0n

Jak miała go zauważyć skoro oni już nie żyli?? Scenariusz układał się inaczej po ich śmierci. W momencie gdy ona szła się załatwić nie mogła widzieć dealera, bo to już był inny świat. Dlatego więc widzisz go tylko na koncu, bo właśnie wtedy zauważamy, że oni mieli wypadek i zginęli. Od tego momentu zdażenia są karą za ich uczynki. Cierpią ich dusze, a nie ciała. Jeżeli nie zauważyłeś to dodam też, że śmierć zadaje im dokładnie takie rany, jakie odnieśli w wypadku.

ocenił(a) film na 7
ShadoWFighteR

Dzięki za wyklarowanie sytuacji, poza tym - tak, widziałem, jakie rany zadaje ;). Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones