PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11926}
6,8 72 tys. ocen
6,8 10 1 72071
6,0 10 krytyków
Zakonnica w przebraniu
powrót do forum filmu Zakonnica w przebraniu

piosenki

użytkownik usunięty

nie moge znależć piosenek z filmu zakonnica w przebraniu czy morzecie mi pomuc z góry dziękuje

Tu masz spis tracków do jedynki:

http://www.moviemusic.com/CD/sisteract.html

A tu do dwójki:

http://www.moviemusic.com/CD/sisteract2.html

Mp3 znajdziesz na przykład na Kazie :)

użytkownik usunięty

Dziekuję za taki temacik mnie też przydały się adresy z tytułami piosenek to tego super filmu:)) pozdrawiam, Asia

ocenił(a) film na 10

nie mozesz znaleśc piosenki

zaprawde napisane jest szukajcie a znajdziecie...ale nic nie pisze zawracajcie dupe innym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

konrii_2

Aż tak bardzo Cię boli, że trzeba komuś pomóc? Przyznaję, że większość ludzi, zamiast dobrze poszukać i sprawdzić na popularnych serwisach MP3, od razu wali na forum, ale co to za problem wkleić mu linki z muzyką? Taki straszny ból? "Szukajcie a znajdziecie" jest napisane... Ale też napisane jest "Proście, a będzie wam dane.".

Pozdrowienia i niech kisiel marchewkowy będzie z Wami ^^

Kazik_chan

Ta, "proście, a będziecie prości" ^^'
Ja w sumie rozumiem tą (tę?) złość. Jak się dużo takich nic nie wnoszących postów czyta, podczas gdy ma się ochotę na poczytanie czegoś godziwego, no to cholera może strzelić. Ale zaprawdę, powiadam Wam, wybaczcie Mu, albowiem nie wie, co czyni x)

whatever_rock777

"proście, a będziecie prości"
XD Rozwaliło mnie to.

No niby tak, ale jak już pisałeś, wybaczenie fajna rzecz. Pewno, że człowiek chce poczytać o czymś na temat filmu, ale cóż ^^ Zresztą, jak już jesteśmy przy Biblii, to fragment dotyczący "kołaczcie, a wam otworzą" dotyczy niczego innego, a bycia upierdliwym (to działa!).

Niech żyje MP3! Niech żyje Biblia! Niech żyje "Zakonnica w przebraniu"! Niech żyje szanowny użytkownik wyżej! Niech żyje Ja!

Pozdrowienia i niech kisiel marchewkowy będzie z Wami ^^

Kazik_chan

Sprostowanie: jam jest kobieta xD Ale pozwalam Ci nie czuć się winnym :D
A bycie upierdliwym sprawdza się tylko wtedy, kiedy jest się upierdliwym w stosunku do osoby, która siedzi na drabinie hierarchii obok Ciebie. Bo bycie upierdliwym w stosunku do Szefa raczej się nie opłaca ^^
Niech mocz będzie z Wami xP