PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=205}

Zakochany Szekspir

Shakespeare in Love
7,0 89 182
oceny
7,0 10 1 89182
5,9 20
ocen krytyków
Zakochany Szekspir
powrót do forum filmu Zakochany Szekspir

Moim zdaniem był trochę nudny.Nie rozumiem za co dostał tyle nagród.Ma jedynie plusa za obsadę...

ocenił(a) film na 6
Skylaria

Jeżeli nie znasz się na filmach od strony technicznej to proszę abyś sie nie wypowiadał(a). Ten film to dzieło sztuki.

KYRTAPS

Ja nie powiedziałam tego od "strony technicznej", tylko ogólnie. Pod koniec filmu prawie zasnęłam, a naprawdę rzadko mi się to zdarza...

ocenił(a) film na 6
Skylaria

mi się też nie podobał? KYRTAPS skoro twierdzisz że ten film jest dziełem sztuki to może to uzasadnij...

arashi_2

KYRTAPS ale przecież każdy może mieć własną opinię. Przecież MaNdy nie musi lubić tego typu filmów, nie?

ocenił(a) film na 6
kasieniek

Oczywiście, każdy ma prawo do własnego zdania, ale moja uniosłoś była spowodowana kwestionowaniem przez manDy słuszności jury, które wielokrotnie nagrodziło ten film.
Pozdrawiam.

Skylaria

Ale film nie dostał tylko nagród za stronę techniczną. Lecz z tego co wiem, również za Najlepszy Film. Ja tego osobiście nie nie rozumiem. Jak dla mnie też był nudnawy, dotrwałam do końca jedynie za względu na Gwyneth Paltrow.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones