PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209977}

Zaklęci w czasie

The Time Traveler's Wife
7,3 64 tys. ocen
7,3 10 1 63698
6,2 4 krytyków
Zaklęci w czasie
powrót do forum filmu Zaklęci w czasie

Chciałam się dowiedzieć od kogoś kto czytał książkę czy warto ją przeczytać?

charlotta7

Przeczytałam książkę dziś i muszę stwierdzić , że na prawdę warto.Książka jest bezcenna , mimo , że nie lubię czytać o miłości to bardzo mi się podobała.Filmu jeszcze nie oglądałam (mam zamiar) ale książce dałabym 10 :)

ocenił(a) film na 7
OscOfAva

Zgadzam się z wypowiedzią wyżej. Ksiązka jest zdecydowanie jedną z najpiękniejszych romansów jakie czytałam, zero przesłodzenia, za to autorka pisze tak, że zżywamy się z postaciami i momentalnie ich pokochujemy, pewnie przez ten bardzo przyziemny styl pisania. Zdecydowanie polecam.

bubble_factory

dziwne, bo mnie zirytowała już po pierwszych 100 str...wg mnie nie warto ale każdy ma inny gust

ocenił(a) film na 8
bubble_factory

A co to jest "przyziemny styl pisania"?????

ocenił(a) film na 7
owca_beata

potoczny. ma się wrazenie że problemy bohaterów nie sa przesadnie 'epickie', a bardziej 'zwyczajne'.

ocenił(a) film na 8
charlotta7

Moim zdaniem książka świetna - ma klimat i klasę. Warto przeczytać, nawet jeśli już obejrzało się film.

ocenił(a) film na 9
charlotta7

Książkę polecam, napisana jest dobrym językiem, dwuosobowa narracja jest bardzo ciekawym zabiegiem, no i do płakania na pewno. Ja byłam nią zachwycona i kiedy wyszedł film bardzo się bałam, że to będzie kolejna spieprzona ekranizacja, o dziwo film również bardzo się udał, choć możliwe, że inaczej bym go odebrała nie czytając wcześniej książki.
Książce dałabym 10, filmowi dałam 9, bo jednak arcydziełem nie jest, ale na pewno i jedno i drugie warto "zaliczyć" :)

ocenił(a) film na 3
charlotta7

Również uważam, że książka jest warta przeczytania. Wciąga i na pewno warto ją w pierwszej kolejności "skonsumować" (tak jak wszystkie no aleee...żeby naprawdę wiedzieć o co chodzi tak jak w przypadku "Samotności w sieci")...

Niestety dla mnie film okazał się totalną klapą...

ocenił(a) film na 9
charlotta7

O tak książka jest warta przeczytania. Przeczytałam ją w kilka dni, jest po prostu piękna i zawiera o wiele więcej szczegółów jak dla mnie dość istotnych, poza tym zakończenie jest cudowne, niestety w filmie było inne :) A co do filmu to nie zgadzam się, że okazał się totalną klapą, mnie nie zawiódł i był tak samo piękny jak książka.

Hadley

Dokładnie. Polecam zarówno film jak i książkę.