PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12023}

Zaginiona bez śladu

The Vanishing
6,6 6 302
oceny
6,6 10 1 6302
6,2 4
oceny krytyków
Zaginiona bez śladu
powrót do forum filmu Zaginiona bez śladu

7/10

ocenił(a) film na 7

zaczelo sie rewelacyjnie ,skonczylo sie tak sobie,ogolnie film dobry,warto obejrzec,klimat filmu byl zajebisty.

acmilan8

Końcówka jak dla mnie słaba,ale klimat dla mnie również świetny.

ocenił(a) film na 7
k8mc

Mnie również ogólnie film się podobał, tylko końcówka rozczarowała. Jak dla mnie przewidywalna.

[SPOILER]
Od momentu, kiedy Rita podwiozła córkę Barneya na randkę, byłam pewna, że mu naściemnia, że porwała jego córkę, czekałam tylko, kiedy to nastąpi. Rozbroiła mnie też scena, kiedy Rita podjechała już pod chatę i wysiadła z samochodu ściskając w objęciach walizeczkę, w której powinien być rewolwer, idąc powoli w kierunku chaty w końca ją otwiera, a tam zonk - nie ma broni. Nie rozumiem, jak można być takim imbecylem, żeby nie tylko nie sprawdzić w domu przed wyjazdem, czy ten rewolwer tam jest, ale chociażby już w samochodzie na miejscu, a nie gramolić się z nią przez błoto, absurd. Poza tym ubłocone buty Barneya nie powinny dać Ricie do myślenia, jak to pokazano w filmie, bo przecież szarpali się na dworze, przy samochodzie, więc buty Barneya miały prawo być ubłocone.

ocenił(a) film na 7
zieloo

A, i w sumie szkoda, że Nancy Travis i Sandra Bullock nie zamieniły się rolami. Wolałabym tę drugą oglądać dłużej. ;-)

ocenił(a) film na 9
zieloo

mom zdaniem to początek był nudny. również wolałabym oglądać dłużej sandrę bullock :)

ocenił(a) film na 10
k8mc

Ale jako całość jest OK, sam byłem ciekaw co się z nią stało. Ted Bundy działał podobnie

ocenił(a) film na 10
acmilan8

Klimat super, dobry film!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones