PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104006}

Zabić prezydenta

The Assassination of Richard Nixon
6,7 4 049
ocen
6,7 10 1 4049
7,5 2
oceny krytyków
Zabić prezydenta
powrót do forum filmu Zabić prezydenta

Na pewno zawiodą się ci, którzy szukają w tym filmie szybkiej akcji, efektownych pościgów i strzelanin. Natomiast nie zawiodą się z pewnością fani dobrego aktorstwa, a to, co pokazał tutaj Sean Penn, to po prostu mistrzostwo świata!!!

Kucharz

Grze aktorskiej Penna nic nie można zarzucić, poza tym, że był za stary do tej roli - ktoś młodszy byłby bardziej wiarygodny i wzbudziłby więcej emocji u widza.

mona_4

Nie zgadzam się, że ktoś młodszy byłby bardziej wiarygodny. Dla mnie to właśnie postać wykreowana przez Penn'a jest bardzo wiarygodna - to sfrustrowana, zmęczona osoba, w której w pewnym momencie coś pęka... I aktor tę postać fenomenalnie przedstawił. Ja ani przez chwilę nie pomyślałem, że ktoś inny by się lepiej nadał do tej roli (inna sprawa, że jestem fanem Penn'a).
Poza tym, czy proponując młodszą osobę masz na myśli jakichś "młodocianych buntowników"? W tym filmie to by chyba nie przeszło... Oczywiście moim zdaniem;)
Pozdrawiam

Kucharz

Jestem miłośniczką Seana Penn'a jako aktora również i uważam, że zagrał bardzo dobrze, że był taki, jak powinien być, jednak był po prostu za stary do tej roli. Nie wiem, kto to mógłby zagrać, ale może ktoś by się znalazł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones