PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849078}
7,1 16 891
ocen
7,1 10 1 16891
7,2 6
ocen krytyków
Zabawa w chowanego
powrót do forum filmu Zabawa w chowanego

... przebić "Piłę" i "Szybkich i wściekłych". :-) Już widzę kolejne części: rok 2021 - "Ciuciubabka", 2022 - "Tylko nie mów nikomu 2 " rok 2023 - "Berek", 2024 " Milczenie Owiec ", 2025 - "Zabawa w lekarza" 2026 - " Co mi zrobisz jak mnie złapiesz ? " i tak dalej... ;-)

użytkownik usunięty
Chlor_3

Z tego co można wyczytać, Sekielski oprócz tego filmu będzie nagrywał jeszcze jeden dokument nt pedofilii, ale kolejnym razem będzie coś wspominał o Janie Pawle II. Pożyjemy, zobaczymy.

ocenił(a) film na 9
Chlor_3

No i co z tego jak dla mnie niech będzie jak najwięcej części, robi dobra robotę

Chlor_3

Pomyliłeś chyba Sekielskiego z Vegą. Bracia Sekielscy nie rodzą pseudo kina na potrzeby zarobkowe a finanse na swój drugi film zebrali dzięki ludziom którzy z własnej woli wpłacają pieniądze na to żeby te filmy powstały. Twój komentarz ma się nijak do rzeczywistości. Gdybyś się choć trochę interesował tym co robią bracia to wiedziałbyś jaki błąd popełniasz.

ocenił(a) film na 7
Chlor_3

Będzie się pan tak śmiał aż do momentu gdy jakiś pedofil skrzywdzi panu dziecko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones