PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785620}

Zabójcze maszyny

Mortal Engines
5,8 36 870
ocen
5,8 10 1 36870
4,8 6
ocen krytyków
Zabójcze maszyny
powrót do forum filmu Zabójcze maszyny

Chodzi o 10-latka, fana maszyn i SF. Czy w filmie mamy jakąś przesadną brutalność lub sceny seksu, których lepiej oszczędzić małoletnim?

ocenił(a) film na 9
SebastianBezak

Scen seksu nie ma,przemoc jest (bezlitosne mordowanie przeciwników,ale głowy nikt tam nikomu nie ucina).

ocenił(a) film na 7
SebastianBezak

Jest momentami trochę strasznie, ale nie brutalnie. Więc spokojnie może iść. 10-ciolatek to nie jajko, co nieco już widział, a to może zrobić na nim wrażenie ;)

ocenił(a) film na 10
SebastianBezak

sceny seksu nie ma, nawet sceny pocałunku nie ma co jest dla mnie dziwne :O

SkymaxPlay

UWAGA!!! SPOILER!!!
A scena, gdy Hester przypomina sobie co łączyło jej matkę z Valentinem?

ocenił(a) film na 3
SebastianBezak

Przemoc na poziomie Avengersów (lub trochę wyżej), seksu brak. Była nieprzyjemna dość scena na targu niewolników, gdzie sprzedawano i poniżano jakąś staruszkę.
Osobiście odradzam wizytę w kinie, bo film jest zwyczajnie słaby. Nie podobał się nawet mojemu synowi (14 lat), a co dopiero dorosłym.

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 8
SebastianBezak

Spokojnie można iść z 10 latkiem. Dziś byłem na seansie i za mną były 2 całe klasy takich 10-11 latków z nauczycielami. Ech te chipsy :)

SebastianBezak

Trochę mi to rozjaśniło sprawę, dziękuję. Chyba jednak dam mu jeszcze rok - dwa. Na razie największy terror z jakim miał do czynienia na (małym) ekranie to był Terminator 2, a jak wnoszę z opisów, w Maszynach jest chyba nieco więcej trupów. Zapomniałem dodać że nie posiadamy TV, więc można się tu spodziewać nieco niższego progu tolerancji na rozflaczone wnętrzności.

ocenił(a) film na 3
SebastianBezak

Niech młodzian zostanie przy Terminatorze 2. Ja dzięki niemu polubiłem kino S-F. Gdybym zobaczył wcześniej takie badziewie jak zabójcze maszyny to pewnie miałbym uraz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones