PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785620}

Zabójcze maszyny

Mortal Engines
5,8 36 870
ocen
5,8 10 1 36870
4,8 6
ocen krytyków
Zabójcze maszyny
powrót do forum filmu Zabójcze maszyny

Miks Wild Wild West + Star Wars + Terminator. Pomieszanie maszyn parowych i sterowców z silnikami odrzutowymi jest bezsensu. Bzdurna fabuła, dużo zamieszania. Ponieważ końcowa walka powietrzna to kalka z SW, nawet latadła są identyczne, to oglądałem ją ze znudzeniem. Finał gdy Luck w swoim czerwonym latadle wystrzeliwuje pocisk w serce Londynu Śmierci też słabo wyszedł. No i ten Terminator - po jaką cholerę go ktoś tam wcisnął. Brakuje tylko Harry Pottera. Dałem 4 bo trochę się uśmiałem.

ocenił(a) film na 4
Paraves

Podobne odczucie. Bez ładu i składu. Takie dzieło, literacko mówiąc, grafomańskie. Gdy miałem 12 lat pisałem, jakby to rzec, powieść. Akcja toczyła się na Dzikim Zachodzie. Gdy zabrakło pomysłów, wkomponowałem w to UFO, które porwało głównych bohaterów. Tutaj też ktoś o nie do końca rozwiniętej inteligencji i logice, pofolgował swojej dziecięcej wyobraźni. Można stworzyć spójny świat science-fiction czy fantasy, ale trzeba to robić z głową. Tutaj twórcom tego zabrakło i dostaliśmy chaos oraz kalki czy wręcz wprost nawiązania do innych filmów, nieporadnie zebrane do kupy.

ocenił(a) film na 4
per333

Do tego sceny walki z Matrixa, przy Kopnięciu Skorpiona wykonanym przez Annę Fang (swoją drogą nieźle przypominała Trinity), prawie się wzruszyłam. Przekalkowane motywy z najpopularniejszych filmów, oglądanie momentami było wręcz męczące - o ironio, chciałam się odprężyć.

pauliinaakikoo

Polecam pływanie, Taijiquan, jogę i sex - aby się odprężyć, ale nie bzdurne filmy. Bywa, że gdy pooglądam coś głupiego wszystko mi się odechciewa.

per333

Aaaameen - napisał niewierzący. Widzisz to tak jak ja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones