PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32008}

Za linią wroga

Behind Enemy Lines
6,9 27 597
ocen
6,9 10 1 27597
5,0 5
ocen krytyków
Za linią wroga
powrót do forum filmu Za linią wroga

Głupi.

ocenił(a) film na 5

Ten film śmierdzi typową amerykancką propagandą jacy to jankescy żołnierze są dzielni i w ogóle. A to g....o prawda ;) Mają gorzej wyszkolonych żołnierzy od naszych. Wszędzie się pchają i w dupę dostają. Mają taki potencjał technologiczny a nie potrafią wziąć za mordę dzikusów zwanych popularnie talibami ;) Daje 5/10 za słabą fabułę. Aktorstwo jest całkiem niezłe ale to i tak go nie ratuje.

ocenił(a) film na 5
Lisowczyk

Dodałbym do powyższych zarzutów, iż o ile pierwsza część filmu jest w porządku - tzn. gonitwa za uciekającym, zaszczutym zającem, o tyle końcówka - walka w mieście i pod aniołem to kompletna katastrofa. No i jeszcze dzielny wojak sunący po śniegu i strzelający na oślep ze swojej 9 aby dostać się do taśm. Tragedia. Muzyka w tym momencie bardziej pompatyczna być nie mogła.
Raziła mnie też postać grana przez Gene`a Hackman`a. Bardzo nierówny film.
Ni to dramat, ni to film akcji.
Pozdr.

ocenił(a) film na 5
Cypisek_syn_rumcajsa

Gene Hackman niestety poleciał na kase. Widocznie obiecał żonce wisiorek z brylantem i przyjął "role życia" hehehe :) pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
Lisowczyk

Widziałem właśnie 2 część i się załamałem :D

ocenił(a) film na 5
Norkos

Weź nerwosol :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones