PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504327}

Zły

Savage
6,2 1 096
ocen
6,2 10 1 1096
2,5 2
oceny krytyków
Zły
powrót do forum filmu Zły

końcowa scena przypominała niesiołowskiego stefana wypowiadającego się o J. Kaczyńskim albo o. Rydzyku

klcw57

Albo kaczyńskiego wypowiadającego się o czymkolwiek.
PS
Na pewno pisze się oddzielnie w języku polskim.

LaughingCavalier

Tak się zachowuje Jarek po katastrofie smoleńskiej.

carmen8_fw

Oglądaj więcej TVNu carmen.

qyntelwoods

Wypowiedziałeś się właśnie jak człowiek, który wyznaje jedną jedyną prawdę - swoją prawdę. Telewizji nie oglądam za to staram się dużo czytać i na pewno nie tak jak ty książeczki do kolorowania.

carmen8_fw

Ciekawe jak Ty byś cierpiała z powodu śmierci brata? Skoro czytasz tylko "mondre" książki, to czemu popierasz wersję pancernej brzozy albo pijanego Błasika w kabinie? Przecież TV nie oglądasz!

qyntelwoods

A skąd ty wiesz co ja popieram? Twoim zdaniem brzoza była z gumy a Błasik leciał zamknięty w kiblu? A co do cierpienia to nie widzę go na co dzień w życiu Jarosława ( nie widzi go kilkanaście milionów normalnych Polaków). Śmierć bliskiego przeżywa się w sposób bardzo stonowany. Zginął nie tylko brat prezesa ale i wiele innych znakomitych Polaków. Coś nie słyszę z ich ust nawoływania do waśni narodowych. Sięgnij po inne świerszczyki a nie tylko Gazetę Polską. Telewizja TRWAM też nie jest opiniotwórcza i nie głosi jednej jedyne prawdy.

carmen8_fw

Dzięki takim jak Ty ślepcom nasz kraj jest gdzie jest, czyli na zadupiu. Samolot uderza w brzozę, później "samobójcze" albo niesamowicie dziwne śmierci popełniają: Lepper, płk. Tobiasz, gen. Szumski, dr Wróbel, polityk Michniewicz, dziennikarz TVNu Knyż, pilot Szpineta, bp Cieślar, wojskowy Zielonka, archeolodzy jadący do Smoleńska na czele z prof. Duliniczem czy wreszcie twórca GROMu, gen. Petelicki. Dodatkowo znikają, albo dławią się obiadem Rosjanie, m.in. zdrajca KGB na rzecz USA, nie pamiętam nazwiska. Dodatkowo piszą o podejrzeniu zamachu we Włoszech, w Czechach, Izraelu, USA... Tymczasem u nas trąbią o matce Madzi.

qyntelwoods

Kto szuka sensacji spiskowych to je znajduje. Jesteś jedyny mądry w prowadzeniu śledztwa i pozwiązywania faktów. Może mój kolega który miesiąc temu zginął w wypadku samochodowym a był zawodowym żołnierzem jest też ogniwem tego spisku międzynarodowego?
A propos "zadupia" to Ci współczuję. Ja mieszkam w pięknej miejscowości, która ma kilkanaście tysięcy mieszkańców a w ostatnim okresie wybudowano nam ogromną halę sportową gdzie odbywają się międzynarodowe imprezy sportowe, lodowisko, stadion i korty tenisowe i park wodny. Ja mam świetną pracę gdzie mogę się realizować, stać mnie na wczasy co roku, mogłem wreszcie kupić normalny samochód i mieszkanie. Jako pracodawca daję zatrudnienie kilkunastu osobom, które pracują po 8 godz. dziennie z wolnymi sobotami i niedzielami za 3500 brutto. Nigdy nie zalegałem im z wypłatami.
A Ty prawdziwy Polaku narzekaj, płacz i marudź. Jak by w tym kraju wszyscy wzięli się do uczciwej roboty: Tusk, Kaczyński, Miller, Pawlak, Palikot i inni bez względu na opcję polityczną to byśmy już dawno byli Tygrysem Europy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones