PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743197}

Złe mamuśki

Bad Moms
6,5 79 657
ocen
6,5 10 1 79657
5,9 12
ocen krytyków
Złe mamuśki
powrót do forum filmu Złe mamuśki

A więc to oficjalne.

ocenił(a) film na 4

Mila Kunis zagrała w swojej karierze w jednym dobrym filmie - "Czarnym Łabędziu" - i nie zmieni się to już.

ocenił(a) film na 7
lu_izy

Rozumiem, że to Twoje zdanie?

ocenił(a) film na 4
dankapopolsku

Nie. To obiektywny fakt.

ocenił(a) film na 7
lu_izy

Według Ciebie ;)
Myślę, że ona nie jest jakąś wybitną aktorką, ale pisanie, że zagrała tylko w jednym dobrym filmie to lekka przesada.

ocenił(a) film na 4
dankapopolsku

Podaj inny dobry film

ocenił(a) film na 7
lu_izy

Przeczytaj komentarz truegod poniżej ;)

ocenił(a) film na 4
dankapopolsku

Oz jest średnim filmem właśnie, a "Gia" nie widziałem, aczkolwiek widzę, że Mila była wtedy młodą dziewczynką.

ocenił(a) film na 7
lu_izy

Mnie Oz też nie zachwycił, ale słyszałam o nim bardzo dużo pochlebnych opinii, więc to tylko nasze zdanie.
Co do komedii, w których grała, to zgadzam się z opinią truegod. Niektóre z nich były naprawdę niezłe.

ocenił(a) film na 4
dankapopolsku

Ja słyszałem dużo dobrych opinii o komunizmie...

ocenił(a) film na 7
lu_izy

A ja o posiadaniu własnego zdania.

ocenił(a) film na 4
dankapopolsku

Zabawny sposób wyrażania własnego zdania "słyszałam o nim bardzo dużo pochlebnych opinii...". Zaiste kwintesencja indywidualizmu i niezależnej oceny.

ocenił(a) film na 7
lu_izy

Przecież napisałam, co myślę o tym filmie. Dodałam tylko, że moja opinia różni się od innych, które słyszałam. Nie do końca wiem o co Ci chodzi.

lu_izy

Third person.

lu_izy

niestety nie podam, ponieważ nie ma drugiego filmu gdzie całuję się z kobietą :-)

ocenił(a) film na 7
lu_izy

Obiektywne co? Fakt? Fakt jest obiektywny sam w sobie - weź się ogarnij...

ocenił(a) film na 4
D_Gritz

Oczywiście w tym zadaniu wcale, a wcale nie kryje się ironia.

ocenił(a) film na 4
D_Gritz

Obiektywny , a więc prawdziwy ? Ok.

Są też fakty medialne , które bywają fake news'ami i wówczas trudno to pogodzić z wyżej występującym stwierdzeniem. ps. Jestem ogarnięty.

lu_izy

Zapominasz, że zagrała również w 'Gia'. Oz nie był taki zły, a i parę komedii w których grała nie było może rewelacyjnych ale całkiem przyjemnie się oglądało.

truegod

Była tam 5 sekund? nie ośmieszaj się

tolerancja91

Autor tematu pisał, iż zagrała tylko w jednym dobrym filmie, a nie, jak długo była na ekranie. Gia jest dobrym filmem? Jest. Mila w nim grała? Grała. A że krótko, cóż, bywa.

ocenił(a) film na 7
truegod

Zajebisty argument. Nie to, żebym brał stawał po czyjejś stronie w tej dyskusji, ale twój argument powinien ubiegać się o rentę, ponieważ jest inwalidą.

Einshaew

Argument jest słuszny. Naciągany, owszem, ale słuszny.

ocenił(a) film na 7
truegod

Naciągany jak guma w leginsach prawdziwej feministki. Jak można powiedzieć, że Kunis "grała" w Gia (nie wiem, jak to poprawnie odmienić) skoro pojawiła się tam na mgnienie oka? To tak samo jakby powiedzieć, że Rosati jest aktorką z dorobkiem i wcale nie gra epizodów w serialach w USA.

lu_izy

Fajna była Księga Ocalenia z Danzelem Washingtonem. Polecam.

http://www.filmweb.pl/film/Ksi%C4%99ga+ocalenia-2010-450356

ocenił(a) film na 7
Vatha

No i "Więzy krwi". Też niezły film.

lu_izy

"Czarny łabędź" dobrym filmem ? Od kiedy, bo chyba oglądaliśmy dwa różne filmy.

ocenił(a) film na 7
lu_izy

Każdy film z Milą był w miarę dobry, albo dobry, albo bardzo dobry.
Taka jest prawda, a ty jesteś tylko zakompleksionym, hejtującym siurkiem. Ot co.
Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 8
HRA

Pozdrawiam i szanuje!

ocenił(a) film na 4
HRA

Nie inaczej!

lu_izy

Nie martw się, HRA to pierwszy fanboj Mili Kunis na tym portalu. Ma na jej punkcie obsesje.

ocenił(a) film na 4
tearofmankind

Cóż... białorycerzenie na filmwebie raczej nie zbliży go do zaruchania.

ocenił(a) film na 7
lu_izy

HRA posuwał laski jak jeszcze na nocniku przesiadywałeś ,więc morda tam.
Pozdrawiam jeszcze serdeczniej

ocenił(a) film na 7
tearofmankind

I proszę, żeby zniewieściały plankton odfanzolił się od HRAbowych obsesji.

HRA

Moja niebieska krew wrze słysząc wulgarny rechot tłuszczy.

ocenił(a) film na 3
lu_izy

The Book of Eli

ocenił(a) film na 7
lu_izy

Gosciu pierd...sz. Chciałbyś miec taka dupe, ale jestes jaki jestes i wylewasz żale

born2july

Co za żałosny i seksistowski komentarz. O ironio, chciałeś obronić Kunis, ale gdyby ona sama usłyszała twoją chamską uwagę to pewnie dostałbyś w twarz. Rozmowa o tym jaką jest aktorką, a nie jaką ''dupą'' prostaku.

ocenił(a) film na 7
Veiller

A myślisz że dlaczego Margot Robbie jako Harley Quinn to wg użytkowników Filmwebu najlepsza kobieca rola wszech czasów? To absolutnie nie ma nic wspólnego z tym jaką "dupą" jest wspomniana aktorka ;)

Ryloth

Tylko proszę nie pisz mi że Margot Robbie jest ładna....

ocenił(a) film na 7
BartasBartas

Nie jest najładniejszą aktorką wg mnie (moją faworytka to Lily Collins), ale Margot to bardzo ładna kobieta, ciężko temu zaprzeczyć ;) Jednak rozumiem, jeśli ci się nie podoba, każdy ma inny gust. Mi np. kompletnie nie podchodziła taka Angelina Jolie.

lu_izy

Nie zgadzam się, zagrała również w innym dobrym filmie - TED :) A czy dobrze to już inna kwestia ;)

lu_izy

Niestety, jestem świeżo po obejrzeniu Szpieg, który mnie rzucił (dałem się nabrać na recenzję Sfilmowanych, że to niby całkiem porządny film) i muszę się zgodzić. Poza Black Swan każdy film, w którym występuje ta pani powoduje we mnie uczucie żenady.

lu_izy

Czemu się nie zmieni? Przecież młoda jest. Meryl Streep wróciła na ekrany po 60-tce.

ocenił(a) film na 4
lu_izy

To się może zmienić przecież. ale im dłużej będzie to trwało tym będzie teoretycznie brzydsza , a w Hollywood dla takich nie ma zmiłuj. Póki co masz rację - więcej ma urody w sobie aniżeli dobrych ról na koncie. Był taki jeden film jeszcze z nią i Timberlakiem i też była niezła. Oczywiście w Czarnym łabędziu miała okazję się "pokazać".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones