PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657050}

Złe gliny

Wrong Cops
2013
6,0 3,4 tys. ocen
6,0 10 1 3358
3,6 9 krytyków
Złe gliny
powrót do forum filmu Złe gliny

Reżyseria: Quentin Dupieux
Scenariusz: Quentin Dupieux
Zdjęcia: Quentin Dupieux
Muzyka: Quentin Dupieux

I wiadomo że film z góry do bani.. sam plakat i trailer odpycha

sewerynsenior

Mnie to akurat niesamowicie zachęciło, bo kocham humor tego człowieka, o muzyce już nie wspominając, bo Mr. Oizo to swego rodzaju ikona i co by nie powiedzieć o niektórych nagraniach z jego środkowych albumów (po Flat Beat i przed tymi najnowszymi, np. Stade 2), to akurat te filmowe są świetne.

ocenił(a) film na 9
sewerynsenior

A dlaczego "wiadomo"? Dupieux po prostu jest utalentowanym człowiekiem, który potrafi zrobić wiele rzeczy sam. Jest trochę jak Rodriguez, tyle że tamto kino jest bardziej komercyjne, a to - niezależne.

ocenił(a) film na 7
sewerynsenior

To oceń go na 1 nie oglądając, jak ta cała gimbusiada co tu spamuje i hejtuje...

sewerynsenior

a mi sie podobało. To było coś czego sie nie spodziewałem, coś innego a zarazem dziwnego :)

ocenił(a) film na 4
skyter

Dla samej obsady warto ogladnac. Graja tu z tween peaksu zona i ojciec laury palmer! Pewnie pod koniec dlatego pojawia sie sarna na cmentarzu? Merly Manson i ten producent filmowy tez znany. Dziwie sie ze zagrali w takim filmie. Tragedii nie ma. A po 2 piwkach nawet miejscami smieszy. Ale przyznam dziwne pokrecone poczucie mial scenarzysta i rezyser. Kopanie trumny do grobu mnie rozwalilo.

ocenił(a) film na 6
pisul

Matka i ojciec Laury Palmer ;)

ocenił(a) film na 7
pisul

Zabawne, że o jednej osobie piszesz w liczbie mnogiej.

ocenił(a) film na 8
sewerynsenior

świadomość że jeden człowiek odpowiedzialny był za tyle rzeczy tylko podniosła moją ocenę :)