PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=823960}
6,1 37 820
ocen
6,1 10 1 37820
5,4 20
ocen krytyków
Yesterday
powrót do forum filmu Yesterday

Facet nie potrafi zagrać nawet samego siebie :)
Swoją drogą gówniany pomysł by zagrał w tym filmie

ocenił(a) film na 7
barney23

Ciekawi mnie stwierdzenie „nie potrafi zagrać samego siebie”. Spędzasz z nim czas prywatnie czy jak?

ocenił(a) film na 3
demstory

podejrzewam, że wiele rzeczy Cię "ciekawi"

ocenił(a) film na 7
demstory

słyszałeś kiedyś słowo ironia?

ocenił(a) film na 8
barney23

Zgadza się, facet ma parcie na "granie" w filmach, a talentu i charyzmy za grosz...

ocenił(a) film na 7
realkriss

na koncertach jest żywiołowy, cudowny, profesjonalny, w wywiadach dowcicpny , czarujący i interesujacy a w tym filmie faktycznie jakiś taki usztywniony, drażniła mnie jego gra chociaż go/jego muzykę - uwielbiam.

ocenił(a) film na 8
realkriss

Na litość boską, przecież ten facet nie miał tam "grać" Eda Sheerana, tylko po prostu byc Edim Sheeeranem. I był.

ocenił(a) film na 7
barney23

E tam, szukanie dziury w całym, moim zdaniem był bardzo naturalny.

ocenił(a) film na 9
barney23

Świetny pomysł żeby Ed Sheeran zagrał w tym filmie. Pokazał dystans do siebie. W ogóle film świetny i jako komedia i jako film w The Beatles w tle.

ocenił(a) film na 3
majkalipcowa

Każdy ma prawo do własnego zdania :) Mi ogólnie ten film się nie podobał, a postać Sheerana oceniam na zawyżone 1 :)

ocenił(a) film na 10
barney23

Może grę można ocenić na 1, ale postać jest kapitalna. Dystans do siebie, nawet autoironia. I kilka kapitalnych numerów, na przykład scena w domu.

ocenił(a) film na 7
kaymann

lViva las Sheeran...:)

ocenił(a) film na 3
kaymann

Widocznie oglądaliśmy inny filmy :) dla mnie Sheeran w tym filmie jest po prostu delikatnie mówiąc żałosny

ocenił(a) film na 10
barney23

Jako postać czy aktorsko? Bo to dwie zupełnie inne sprawy.

ocenił(a) film na 9
barney23

Dlatego ja wyraziłam własne zdanie. Film podobał mi się bardzo.

ocenił(a) film na 6
barney23

Ed nie zagrał siebie samego, bo nie jest aktorem, on po prostu był sobą i tyle.

toton

Zagrał jako naturszczyk i tak się spinał, że nie był sobą.
Może był głodny?

ocenił(a) film na 9
Leszy2

Albo przejedzony?

ocenił(a) film na 5
barney23

I tu mnie masz...parafrazując wychodzi na to, że jestem jak wszyscy bohaterowie tego filmu, poza 3, bo nigdy nie słyszałem o Edku Sheeranie, myślałem, że to postać z filmu, a tu bęc, to muzyk grający samego siebie.

adimem

Chwalenie się ignorancją jest dzisiaj bardzo na czasie. Nie słucham go, ale znam. To chyba wynik nie zamykania się w domu z grami. :)

ocenił(a) film na 9
pinker_2

Znam osobę, która z dumą mówiłai "nie wiem kto to jest Lady Gaga". To fakt, ignorancja jest dzisiaj powodem do poczucia wyższości.

ocenił(a) film na 5
majkalipcowa

Nie wiem co "mówiłai" ten któś, ale twoje poczucie wyższości z powodu znajomości każdego grajka, jest nieco żałosne.

ocenił(a) film na 5
adimem

Ja nie wiedziałem o The Beetles, ale wygooglałem po filmie.

barney23

Who T.F. is Ed Sheeran?

Max66

Spiewal piosenke w drugiej czesci trylogii "Hobbit".

ocenił(a) film na 7
CyboRKg

nawet ją napisał i skomponował :))))

ocenił(a) film na 6
barney23

A kto według Ciebie powinien zagrać Eda Sheerana? Kto zagrałby go lepiej?

ocenił(a) film na 7
barney23

ed sheeran to ma tupet żeby się pokazywać w filmie o przywłaszczaniu cudzych piosenek...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones