PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=969}

X-Men

7,2 173 878
ocen
7,2 10 1 173878
6,5 21
ocen krytyków
X Men
powrót do forum filmu X-Men

Przełomowe kino.

użytkownik usunięty

Tak tak! Ten film rozpoczął cały monopol na ekranizacje Marvela i rozszerzył drogi wszystkim
Spider-Manom i innym Avengers.

ocenił(a) film na 7

Coś w tym jest.

ocenił(a) film na 8
RAC_79

Tyle lat minęło a Wolverine i reszta X-Menów ciągle na topie. :)

ocenił(a) film na 7
loffciam

Nie oglądałem następnych części (jeszcze) ale ten nowy wolw nie cieszy się zbytnio sympatią widzów,

ocenił(a) film na 8
RAC_79

Wiem. Nie ogladalam jeszcze, zamierzam rzecz jasna, lecz nie moge sie w ogole za niego zabrac. Caly czas cos mnie powstrzymuje, bronie sie przed tym.

ocenił(a) film na 7

Po latach 90 czyli dekadzie filmowych katastrof komiksowych (poza Blade) ten film rozpoczął nowa erę w ekranizacjach komiksów

użytkownik usunięty
Danio31b

A Batmany Burtona??
BTW Blade to jak dla mnie też była padaka. ;(

ocenił(a) film na 7

Pierwszy Batman Burtona był jeszcze w latach 80 :) A drugi Batman przez wielu nie jest uznawany za dobry film Blade mi się akurat bardzo podobał .

ocenił(a) film na 8
Danio31b

Potwierdzam - Blade jest spoko. A co do innych ekranizacji Marvela z lat 90 to faktycznie padaka np. niemiecka wersja Fantastycznej 4 :D

ocenił(a) film na 9

Nie dość, że od nich się zaczęło, nowa forma przedstawiania bohaterów na dużym ekranie, to seria przetrwała i wciąż jest kontynowana.

ocenił(a) film na 6
deamon82

W pewnym sensie, gdyż nadal nie jest potwierdzone którą rzeczywistość obecnie mamy przyjemność oglądać. Wiemy jedynie, że jest ich wiele (Days of Future Past), oraz że różnią się od siebie. X-Men 1-3, X-Men Origins: Wolverine, oraz Wolverine, First Class i Days of Future Past to trzy światy w których można dopatrzeć się wielu różnic wynikających z niekonsekwencji autorów.

ocenił(a) film na 9
Kathlar

Nie wiem o czym mówisz, wszystkie filmy są w jednej linii czasowej, miesiąc temu mieliśmy nawet oficjalną grafikę z umiejscowieniem w czasie poszczególnych wydarzeń.

ocenił(a) film na 10

Pierwszy i najlepszy byl Batman Burtona , ale trzeba przyznać że ta część xmen jest bardzo dobra, np fajna scena z początku filmu z Wolverinem w klatce w barowie :)

ocenił(a) film na 7
normalny77

oo bardzo mi pomogłeś tym wpisem, jako dzieciak oglądałem ten film i chciałem sobie przypomnieć, pamiętałem tylko, że zaczynało się sceną z walką w klatce, a nie chciałem tych wszystkich części przelatywać żeby sobie nie spojlerować początków.

No zgadzam się z twoją opinią :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones