PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630808}

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

X-Men: Days of Future Past
7,4 166 977
ocen
7,4 10 1 166977
7,1 26
ocen krytyków
X Men: Przeszłość, która nadejdzie
powrót do forum filmu X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

ponieważ nie czytałam komiksów i nie bardzo rozumiem, dlaczego nagle tutaj są inni bohaterowie
niż w poprzednich częściach, czemu rolę Mystique gra ktoś inny i co się stało z innymi postaciami,
np. Storm?
z góry dziękuję za odpowiedzi :)

gogo224

jak dobrze pamiętam storm 8 lat by miała gdyby była w tej serii filmowej te filmy są jak dobrze pamiętam w latach 70 . :)

wort801

to znaczy, że nie idą chronologicznie? no bo pierwsze trzy części (mam na myśli X-men, X-men 2 i X-men Ostatni bastion) są przecież kolejnymi częściami, prawda? chodzi mi o to, czemu dane postaci są grane przez zupełnie innych aktorów, np. Magneto, Bestia czy Raven. i dlaczego nie ma Wolverine'a?
wiem, że to dużo pytań, ale nie chcę być ignorantką xD

gogo224

tak 3 część są po kolei a pierwsza klasa i historia Wolverine'a dzieją się przed tymi poza tym grają inni aktorzy ponieważ chcieli pokazać ich początki ich historii

wort801

ok, to mam jeszcze jedno pytanie. a co znaczy to, że w X-men Days of Future Past są jednocześnie Magneto i Stary Magneto oraz Charles Xavier i Profesor Charles Xavier, bo nie bardzo rozumiem? i skoro tu już pojawia się Wolverine, dlaczego nie ma Storm, Cyklopa itd., a Raven nadal gra ktoś inny niż w pierwszych trzech częściach?
dobra, to nie jest jedno pytanie, sory xD

gogo224

ponieważ akcja filmy będzie się działa w 2 czasach w przeszłości i w przyszłości a niektórych postaci nie ma ponieważ niektóre postacie mogły być po prostu nie potwierdzone a storm i cyklop nadal są za młodzi żeby być w tym filmie chyba że tylko w przyszłości będą ci starsi aktorzy co ich grali .

wort801

co znaczy "nie potwierdzone"? rozumiem resztę, ale to nie bardzo...
i przepraszam, że zadaję tyle pytań, ale naprawdę jestem jeszcze żółtodziobem xP

gogo224

tę postacie jeszcze oficjalnie nie zostały ogłoszone przez tych co pracują nad tym filmem

gogo224

masz jeszcze jakieś pytanie ???? :) :)

wort801

nie, przynajmniej nie teraz xD
DZIĘKUJĘ ;) za cierpliwość ;D

gogo224

ok polecam się na przyszłość :)

wort801

dzięki, będę pamiętać ;)

wort801

ech... tak, mam jeszcze jedno pytanie x) czy są inne filmy typu "Geneza"? w sensie wyjaśniające historię reszty X-menów, czy nie ma żadnego oprócz Wolverine'a?

gogo224

nie ma , są 3 części Geneza Wolverine i pierwsza klasa :)

wort801

ok, dzięki :)
i ta kolejna część będzie kontynuacją "Pierwszej klasy", tak?

gogo224

tak

gogo224

nie wiem czy dobrze mnie zrozumiałaś

wort801

chyba tak. to znaczy wytłumaczyłeś to całkiem logicznie, tylko jeszcze nie rozumiem tych^^ paru rzeczy... :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones