PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630808}

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

X-Men: Days of Future Past
7,4 166 983
oceny
7,4 10 1 166983
7,1 26
ocen krytyków
X Men: Przeszłość, która nadejdzie
powrót do forum filmu X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

Wolverine a szpony

ocenił(a) film na 7

Ok rozumiem, że w przyszłości miał szpony bo np Magneto mógł mu pomóc. Ale pewnie będzie je miał w Apocalypse więc skąd? Magneto mu raczej nie pomoże, bo się obraził na Xaviera i ekipę raczej? Chyba, że Mystique coś wymyśli po tym, jak z dna go zebrali, jak myślicie?

islindur

Zapewne będzie miał swój alternatywny origin (mam nadzieję że lepszy niż to co pokazali dotychczas) i zapewne tam mu dołożą adamantium, możliwe że będzie to związane z postacią Apocalypse, możliwe jest też że Logan będzie jednym z czterech jeźdźców, wtedy by stał po stronie złych (przynajmniej chwilowo).

doom45

Jeśli w Apocalypse będzie je miał od razu, to w rok później będziemy mieli przecież film WOlverine2 i może właśnie w nim będziemy mieli pokazane jak mu dokładają Adamantium - Weapon X :)

ocenił(a) film na 7
doom45

Bardzo mnie ciekawi właśnie ten wątek z Mystique, która go przejęła..

ocenił(a) film na 8
doom45

The Wolwerine 2 ma odbywać się tuż po The wolwerine 1, potem Logan spotka profesora i magneta którzy poproszą go o pomoc w związku ze sprawą przyszłości rodem z terminatora

ataksobie

jeszcze nie wiadomo a skoro zmienili bieg historii, ( w tym tę z The Wolverine) to by było chyba trochę bez sensu pokazywać coś co zostało zmienione, czyż nie?

doom45

inaczej: bieg historii zmienił się w x1, x2, x3 , the wolverine (przynajmniej częściowo) od 73 aż do przyszłości z końcówki DOFP, więc po co robić film po the wolverine, skoro się to wszystko zmieniło, dla mnie trochę bez sensu, lepiej aby zrobili porządnie Weapon x, po mojemu najlepiej jak by to było połączone z Apocalypse gdzie Mistyczka by dla niego szukała four horseman, Logan był by jednym z nich i tak dostałby Adamantium :)

ocenił(a) film na 8
doom45

pewno tak będzie, w x men mieliśmy bohaterów występujących w różnych liniach czasowych i nikomu to nie przeszkadzało, nie widzę powodu dla którego takiego chwytu nie mieliby zastosować w swoim filmowym uniwersum

ocenił(a) film na 8
doom45

nie zgadzam się, to że w innym filmie zmieniono bieg czasu, nie oznacza że nie można kontynuować pewnych wątków z 1 lini czasu widzowie będą chyba wystarczająco ogarnięci aby to załapać, film raczej na pewno pokażę co Logan robił przez te dwa lata od wylotu z japoni do spotkania z prof x i magnet, nie wykluczam że zobaczymy bohaterów znanych z 1 części, film na pewno będzie się opierał na serii Essential Wolverine (i jest z czego brać), nie wykluczam że w drugiej części będą również nawiązania do day future on the past-tak obstawiam, twórcy będą teraz bawić się czasem , coś się będzie działo tu to tam, to bardzo fajny pomysł

ataksobie

no cóż czas pokaże, ja jestem jednak za nową linią czasową i za porządnym Weapon X, bo to że pokażą na nowo jak dostanie adamantium jestem na 100 % pewien zwłaszcza że końcówka DOFP na to wskazuje no i x-men origins był filmem nieudanym , twórcy mają teraz szanse się zrehabilitować jeżeli chodzi o temat Weapon X :)

ocenił(a) film na 9
ataksobie

Nie wiadomo kiedy będzie miał mieć miejsce Wolverine.
Może to być po 73 (mało prawdopodobne biorąc pod uwage, że Apocalypse będzie w 83), po Apocalypse, bądź po 2023

Dealric

Logan w 73 został odnaleziony i przejęty przez Strykera (Mystique), więc teraz powinni zrobić akcję typu Weapon x która działa by się przed X-men Apocalypse gdzie Logan by miał już adamantium, filmy zamieniły by się tylko czasow, najpierw X"Apcalypse w 83 potem historia Weapon x po 73, moim zdaniem filmy mogły by się ładnie pokryć, no i będzie jeszcze jeden film z X-menami gdzie Logan będzie więc może trylogia Apocalypse? Fajnie by było :)

ocenił(a) film na 9
doom45

Póki co nic nie wiadomo o późniejszym udziale Logana i nawet w Apocalypse nie jest całkiem pewny ;P
Zresztą z zaplanowanych jest jeszcze tylko X-Force gdzie Logana już raczej nie będzie.

Dealric

Z tym X-Force żę go nie będzie to może tak nie do końca, Hugh oznajmił że pojawi się jeszcze w trzech filmach :)

ocenił(a) film na 8
Dealric

z tego co słyszałem Jackman ma podpisany kontrakt na 5 filmów z Foxem o x menach, dwa mamy już za sobą (Wolwerine, Day Future On The Past), następny będzie pewno X men Apokalipse(lata 80 nowej linii czasowej) i The Wolverine 2(rok 2014 albo 2015 starej linii czasowej), pewno wystąpi też w X Force (na 99,coma9 %), bardzo możliwe że będzie trylogia Apocalipsa i raczej maksymalnie będzie się rozgrywać do lat 90,bo wtedy głupio by było widzieć profesora i magneta w nowej dekadzie 21 wieku mających zupełnie inny wygląd było by to głupie i naciągane i twórcy raczej zdają sobie z tego sprawę, fajnie by było gdyby powstał jakiś film w nowej strefie czasowej po 2022 roku ze starą obsadą(tam również są młodzi aktorzy tacy jak Ellen page, którzy mogliby jeszcze wiele wnieść do serii,a uniwersum X menów (jak wielu na tym forum pewno wie) ma nie jednego drania o pokonania ;)

ataksobie

Age of apocalypse - tutaj pisałem co o tym myślę:
http://www.filmweb.pl/film/X-Men%3A+Apocalypse-2016-698051/discussion/X-Men+Age+ Of+Apocalypse+Crossover,2451906
Dla mnie powinni zrobić pięć filmów z X-men FC, X-Force, Wolverinem, originalnym składem i połączyć to w jedno całość :)

ocenił(a) film na 8
doom45

z częścią się zgadzam, jednak dalej uważam że the Wolverine 2 będzie w starej linii czasu(pewno już jest jakiś scenariusz), nie wiem czy będzie to aż tyle filmów, aktorzy się starzeją (a Wolverin nie może), obstawiam że też będzie to szło w tym kierunku, X men apocalipse (początek), x force( kontynuacja), x 3 (rok 2022 w zwyż i lata 90 czyli czasy obecne dla fabuły i pewno zniszczenie apocalipsa przez magneto) a potem rebot

ataksobie

Właśnie, tak to powinni zrobić, również i Wolverina 2 bym tam wkręcił jako odświeżony Weapon X, no cóż zobaczymy, mam cichą nadzieję na przynajmniej trylogię z Apocalypsem i powrót starej obsady - staruszki dają jeszcze radę, a taki Marsden jako Cyclop w ogóle powinien dostać większą rolę w innych filmach coś bardziej wyraźny był, może z tym coś być zwłaszcza że podobno Jackmanowi pozazdrościł sylwetki i pakuje na siłowni, Jean, Kitty, Collosus, Iceman oraz nowi z DOFP czy nawet wersję starsze mutantów którzy zapewne pojawią się w składzie z First Class tacy jak Gambit, jest dużo możliwości, zobaczymy :)

ocenił(a) film na 8
doom45

mi nowa obsada obsadzająca młodsze wersje się podoba, chcę tylko jeszcze raz zobaczyć Ellen w x stroju :D w jakiejś szerszej roli :D, mam nadzije że z onwą obsadą nie posuną się aż po za lata 90 bo wygląd profesora i magneta z tego czasu już znamy ;)

ataksobie

Oczywiście zgadzam się że jest luka pomiędzy końcówką The Wolverine a epilogiem na lotnisku i zapewne miał tam on jakąś fajną przygodę, ale skoro bieg historii się zmienił to po co nam to pokazywać skoro i tak to zostanie wymazane. Po za tym Singer wpadł na pomysł DOFP w trakcie kręcenia The Wolverine i zapewne plany się trochę pozmieniały, usunięta alternatywna końcówka ze strojem Wolverine sugerowało coś na kształt Wolverine solo a tu nagle kręcą nowych X-menów, prawdopodobnie twórcy The Wolverine myśleli że serię X-men pociągną od First Class gdzie tam Logana z nimi nie było a tutaj nagle zmiana linii czasu, no tak po mojemu hehe :)

ocenił(a) film na 8
doom45

najlepiej jest poczekać do 2017 roku, hehehe

ataksobie

no to do 2017 :)

ocenił(a) film na 8
doom45

tak będzie najlepiej po co sobie głowę suszyć, oglądać TV chodzić do kina na inne produkcje i w końcu pójść na premierę ;)

ocenił(a) film na 8
doom45

myślę że tą "przygodę" obejrzymy w drugiej części ;)

ocenił(a) film na 7
islindur

Hmm jeszcze coś - dlaczego Xavier nie pamięta Wolverina, skoro w FirstClass chcieli go zwerbować razem z Magneto? Musieli wtedy wiedzieć kim jest itd a tu "cojapacze" maluje się na twarzy Xaviera....

islindur

Oo, dołączam się do pytania. Z tego co wyczytałem, to DOFP rozgrywa się 10 lat po Fisrt Class, więc Xavier powinien go kojarzyć.

ocenił(a) film na 9
CloudDeid

Spodziewasz sie ze lubiacy wypic i przycpac xavier bedzie pamietal wymiane 3 alow po 10 latach?

islindur

Przecież pamięta. Mówi Loganowi, że sobie go przypomina i że odpowie mu tak samo jak on odpowiedział im - czyli "f...ck yourself"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones