PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=323838}

Wzgórza mają oczy 2

The Hills Have Eyes II
5,7 37 753
oceny
5,7 10 1 37753
3,7 3
oceny krytyków
Wzgórza mają oczy 2
powrót do forum filmu Wzgórza mają oczy 2

Kręcą jeszcze raz te same filmy! Mało twórczy są!

____7

Właściwsze pytanie brzmi -
po co robic remake kontynuacji :)

Jackson

to już przegięcie jak ludziom pomysłów brakuje i na co to komu, no na co???????

Michal1992

bo kontynuacja-pierwowzór Cravena była do kitu. tak samo jak piersza część z lat 70. Alexandre Aja stworzył lepszy remake i na lepszy remake kontynuacji czekam. ot co

anastazy_pernat

Ten film jest taki sobie;p nie oglądałem pierwowzoru, ale mam zamiar go obejrzeć;p wtedy powiem czy produkcja właśnie tego filmu miała sens;p

ocenił(a) film na 7
____7

Druga część jest potrzebna... dlaczego?

Miłośnik tego typu filmów cieszy się z każdego następnego dobrego slashera, z resztą HHE 2 w przekładzie Cravena była jednym z najgorszych filmideł jakie dane mi było w życiu oglądać, dorównywała głupotą i infantylnością jedynie filmom Bolla. Jeżeli kontynuacja remaka zatrze to złe wrażenie, to czemu nie?

Z resztą za film odpowiedzialny jest reżyser którego już pierwszy film został wycofany z produkcji (historia o tym niemieckim kanibalu)także myślę, nie mam nadzieję, że gość nie da plamy i zrobi prawdziwego survivala, co najmniej tak dobrego jak remake w przekładzie Aji...

____7

A mnie sie podobal;P I ciesze sie z 2 czesci;P

____7

Oglądałam starszą wersje i była o wiele gorsza ! Ten remake był potrzebny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones