PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200}
6,5 19 612
ocen
6,5 10 1 19612
6,0 3
oceny krytyków
Wysłannik przyszłości
powrót do forum filmu Wysłannik przyszłości

,,Mad Max", ,,Dzień Niepodległości" i niezliczone zaporzyczenia z westernow- a to wszytko doprawione miernymi dekoracjami, takimiż samimi kostiumami i kiepska choreografia walk. To wszytko sprawia, ze Postama trudno jest przelkna. Kolejny costnerowski zlepek mitow popkultury odstrzelony- i slusznie- prze widzow i krytywo.

ocenił(a) film na 10
D23

Dekoracje takie bo takie miały być. W końcu to się dzieje po wojnie, spodziewałeś się luksusowych apartamentów albo miast jak Nowy Jork ? Po wojnie wszystko jest brzydkie i ubogie. A kostiumy, to przecie to nie film kostiumowy. A poza tym to kostium listonosza był genialny (żeby tak u nas listonosze w takich chodzili). Walki przeciętne były, bo ci ludzie to przecież zwykli mieszkańcy wiosek, nigdy wcześniej nie walczący. A w tej armii to też z tego co widziałem nie uczyli pięknie walczyć tylko raczej wytrzymałości itp. W dodatku oni skutecznie mają walczyć a nie pięknie. To nie Matrix. Tu walczą zwykli szarzy ludzie o swoją wolność.

D23

czyzbys uważał, że "Mad Max" to kiepski film? Jak dla mnie rewelacja w tamtych latach. :]

ocenił(a) film na 10
cannabinol

Mad Maxa nie trawię (poza trójką) ale widzę w nim potencjał i wiele elementów które mogą się podobać ludziom więc nie jestem antyfanem MadMaxa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones