PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679854}

Wykapany ojciec

Delivery Man
6,5 44 724
oceny
6,5 10 1 44724
5,0 8
ocen krytyków
Wykapany ojciec
powrót do forum filmu Wykapany ojciec

jak zwykle polskie wątki... nazwisko, koszulka z napisem Warsam i polska flaga w szoferce samochodu :) lubię tego goscia.

kultowy

Skoro główny bohater jest Polakiem to dziwne żeby nie było polskich wątków...

kultowy

Akurat na koszulce jest nazwa albumu zespołu "Joy Division" ;)

Ratlee

A pod tą nazwą zdanie: where pierogies meet punk. To cytat z piosenki na tej płycie? <ironia>
Kliknij sobie warsawconcerts.com - to może ci się coś rozjaśni :)

ocenił(a) film na 5
kultowy

Ten gościu ma jakieś związki z Polską? To już drugi film (jaki kojarzę), gdzie gra Polaka.

ocenił(a) film na 5
cuberut

"Sztuka zrywania" tam też grał polaka.

kultowy

Znalezione w internecie;
" Vince Vaughn has been horrible to the Poles and Polish-American. I don't know why he is so insensitive and thoughtless in his awful and hurtful negative stereotyping against Polish-Americans, but he is one of the worst.
Vince Vaughn is primarily Of Lebanese decent, and has never degraded his Lebanese ancestry as he has degraded the Polish.
Vince Vaughn is, again, one of the top anti-Polish bigots in the film industry. He is very aware of the hurt his demeaning depictions of Poles has in his movies, as he writes them. breaking Up was a prime example - will he degrade Polish-Americans "again," in Internship? we'll see?
His bigotry really hurts everyone, especially himself. Did Vaughn learn his hatred in his home from his parents.
Perhaps:(
More sensitivity needed in movies and the world. Vaughns insensitive anti-Polish bigotry is conducive to a lot of hurtful bullying against children of Polish descent... Everyone loses.
Vince Vaughn stop being such an insensitive bully.
Psychiatry world today... "

ocenił(a) film na 5
jklpoi

to wychodzi na to... że po prostu za nami nie przepada? bo mój inglisz is not so good to understand that.

___ice___

No właśnie też mi się kiedyś coś o uszy obiło, że ten burak ma jakiegoś pier.dolca na punkcie Polaków, w sensie negatywnego, ale z kolei z drugiej strony w USA wielu ludzi bierze go za Polaka, więc może dlatego go wkurzamy jako naród :]

ocenił(a) film na 8
sweet_anger

Taki jest scenariusz, przypominam że ten film jest remake filmu z 2011, i tam też
główny bohater jest potomkiem polaków. Nie doszukujcie się tam teorii spiskowych a jeśli już to u twórcy scenariusza.

ocenił(a) film na 8
jklpoi

Jak dla mnie to jest na odwrót i Vince lubi naszych. W końcu jego bohater to poczciwiec i dobry człowiek więc gdyby chciał nam nabruździć to wykreowałby postać dupka-alkoholika niczym z filmów Smarzowskiego.

kultowy

o i sam Polak też widzę jest w obsadzie.. mianowicie Pan Andrzej :)

anielka0000

Pan Andrzej Blumenfeld.

ziew

rzeczywiście, polskie nazwisko...

ziew

Widzialam go ostatnio w pytaniu na sniadanie. Przesympatyczny człowiek kojarzylam jego twarz wczesniej ale nie wiedzialam ze to Polak. Fajna niespodzianka :)))

ocenił(a) film na 8
monia198923

Byłem na pokazie 5 lutego, siedział za kilka rzędów za mną na tym filmie. ;)

anielka0000

to jest żyd mieszkający na trenie Polski a nie Polak

markin

Urodził się w Polsce, ma polskie obywatelstwo więc jest Polakiem. Dla twojej informacji, wiem że może być to dla ciebie szokiem, ale Żyd też może być Polakiem.

ocenił(a) film na 7
kultowy

W sklepie w tle była Milka, a w domu na półce po lewej stronie ekranu był groszek Pudliszki :) Akcentów było o wiele więcej. Nawet 'na zdrowie' powiedziane na obiedzie :D

ocenił(a) film na 8
Lolla20

Bo "milka" to taki polski akcent... hahah

ocenił(a) film na 7
Mayu13

Nie tyle polski, co europejski. Może nie był Pan w Stanach, ale takie europejskie produkty zawsze można spotkać w sklepach z polską żywnością :) Taka ciekawostka na marginesie. Suma sumarum dla nich Milka jest polskim produktem :) Dlatego może przyjął Pan tak płytko moja wypowiedź :)
Pozdrawiam.

Lolla20

Pudliszki od długich lat nie jest już polski

ocenił(a) film na 7
markin

Co za naród. Wszędzie do wszystkiego się przyczepią :) ehhh

Lolla20

Dlatego mnie wkurza ten naród. Wszędzie znajdą Żyda albo dowody na niepolskość czyjąś. Najpolscy z Polaków, mać ich była.

ocenił(a) film na 5
markin

Markin odpuść sobie bo jak widzę takie komentarze to mi wstyd za Polaków. Jak musisz nienawidzieć to skup się na człowieku, a nie na całym narodzie, a Pudliszki są polską nazwą i nieważne w tym przypadku kto ma z tego profity, osobiście chciałbym, by VW był udziałowcem czy nawet jedynym właścicielem fabryki na Żeraniu, aby tylko samochody takie jak Skoda czy Seat jeździły po świecie ze znaczkiem FSO

marco1313

takie miernoty intelektualnie nie powinny mieć prawa publicznego wypowiadania, wiesz o tym ?

ocenił(a) film na 5
markin

Wiem, dlatego dziwię się, że się wypowiadasz.

marco1313

przygłup wiesz co znaczy ?

ocenił(a) film na 5
markin

Tak, mama mi mówiła, żeby się z takimi nie zadawać. Szkoda tylko, że przez takich pseudopatriotycznych polaczków tracimy w oczach świata twarz. Tak jak Pan Andrzej nie jest Polakiem, tylko Żydem mieszkającym W Polsce, tak ty jesteś nie Duńczykiem, tylko Polakiem mieszkającym w Danii ( pewnie musiałeś uciekać z kraju w związku z prześladowaniami za swe antysemickie poglądy przez tych wrednych, tolerancyjnych ludzi , którzy nie są godni nazywać siebie Polakami)
Reasumując ty przygłupia miernoto intelektualna odpuść sobie to pieniactwo i wszystkoczepialstwo, naucz się przyjmować grzeczną, konstruktywną krytykę, albo zmień forum na jakieś skinheadowskie, gdzie będziesz wzbudzał zachwyt ze swoimi poglądami. Acha, żeby nie było niedomówień - jestem 45 letnim Polakiem od dziesiątków pokoleń wstecz, z tym, że jak mam mieć coś do Żyda, Murzyna czy Rumuna musi mi personalnie zajść za pazury
Bez odbioru

marco1313

120 milionów z Ministerstwa Kultury na budowę pomnika holokaustu. Oczywiście wiesz co to jest holokaust ?

ocenił(a) film na 7
Lolla20

Z tym "na zdrowja" to żenada lekka. Aktorzy chudną po 30 kg do roli, ale nauczyć się poprawnej wymowy dwóch wyrazów to już nie potrafią. Chociaż może w po tym można poznać, który aktor się angażuje w rolę...

ocenił(a) film na 6
kultowy

Nie wiem czy tylko ja widzę takie rzeczy ale na stole jest butelka z żołądkową gorzką de luxe;D

yeti89

Było sporo polskich produktów. Ja wypatrzyłam majonez kielecki :D

kultowy

Warsam ? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones