PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204529}
7,0 26 tys. ocen
7,0 10 1 25852
6,8 4 krytyków
Wszystko zostaje w rodzinie
powrót do forum filmu Wszystko zostaje w rodzinie

Film może i jest sympatyczny, główny wątek morderczyni jest nawet zabawny, ale reszta to klapa. Spodziewalam sie ambitnego, oryginalnego angielskiego humoru, tymczasem film zalatuje tandetą i jest mało ambitny... Do tego gra aktorek grajacych matke i corke jest dosc kiepsa i niewiedziec czemu ich watek przypomina mi nieco "nigdy w zyciu"... Kobieta nawet mówi podobnie :P Ale Jas Fasola w scenie lozkowej jest tym, co zawsze chcialam zobaczyc :D

Cieczew

Ja wyszłam z kina nieco zniesmaczona... To podobno miała być komedia. Otóż nie była i proszę nie obrażać czarnego angielskiego humoru, bo to coś co pojawiło się w tym filmie z pewnością nim nie było. Było zaledwie kilka śmiesznych scen i to bynajmniej nie były te, w których gosposia zabijała wszystkich tym co akurat miała pod ręką... Ogólny morał z filmu: jak ktoś ci przeszkadza to go zabij. Bardzo inteligentne... Żal, żal i jeszcze raz żal. Stosunkowo łatwo jest rozśmieszyć widza, ale w tym filmie akurat średnio im to wyszło. Nie polecam, strata czasu.

ocenił(a) film na 4
darts

tez sie zgadzam malo smieszny. ja sie nudzilem

ocenił(a) film na 5
Cieczew

Zgadzam się, film nie przypomina komedii, humor angielski? Wątpię... raczej nie polecam, żadnego morału, zero przekazu i brak śmiesznych scen, gra aktorska całkowicie pogrążona w nudnych dialogach a i zdjęcia kiepściutkie. Oglądajcie na własną odpowiedzialność!

ocenił(a) film na 8
malyadik

A mi się mimo wszystko film podobał.
Owszem jakaś wybitna komedia to nie jestem ale na kilku momentach się uśmiechnełam.