PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645967}

Wszystko stracone

All Is Lost
6,2 11 tys. ocen
6,2 10 1 10690
7,4 14 krytyków
Wszystko stracone
powrót do forum filmu Wszystko stracone

Zdjęcia mogą zachwycić, ale zdecydowanie lepsze ujęcia na morzu były w "Life of Pi".
Wielbiciele akcji raczej nie mają czego szukać na filmie - napięcie wzrasta bardzo powoli, a
parominutowe sceny z przygotowaniem i spożyciem posiłku trudno nazwać ekscytującymi.
Nawet jacht za wolno się topi...
To film, który sporo daje do myślenia.... wzruszający, ale także w dużej mierze... nużący.
I tak jak się spodziewałam już wcześniej - powinna być nomincja do Oscara dla Redforda. W
całym filmie może wypowiedział raptem 10 słów, ale grał całą swoją osobą. Zdecydowanie
lepszy od aktora pierwszoplanowego z "12 years a slave" i wydaje mi się, źe troszkę lepszy od
Hanksa - ten sporo swoją rolę przegadał i przekrzyczał. Redford mógł ewentualnie pogadać
sam do siebie. Nominacja zasłużona. Potencjalny Oscar takze.
I na tym nominacje dla tego filmu pewnie się skończą.

I pytanie, które mnie męczy. Czy broda ludziom starszym rośnie jakoś wolniej? Tyle dni na
morzu i żadnego zarostu.

cumartesi

"Nawet jacht za wolno się topi..."


PISZ ŻE SPOILERUJESZ!!!

peeszet

To, że się jacht topi można zobaczyć na zwiastunie, więc jaki to spoiler?

cumartesi

kto ogląda trailery ten ogląda

niektórzy nawet w taki sposób sobie nie spoilerują filmów

peeszet

Ale chyba wszyscy czytają opisy filmów, na które się wybierają. Proponuje zakazać opisów filmów na filmwebie, żeby nie spoilerować innym, że gość walczy z żywiołem.

No i nigdzie nie napisałam czy łodź się ostatecznie zatopiła, a to, że się topi można wywnioskować z opisu.

ocenił(a) film na 9
peeszet

To żaden spoiler.

ocenił(a) film na 9
peeszet

Więc nie krzycz tak

ocenił(a) film na 8
cumartesi

W tym filmie najpierw umarła nadzieja, a następnie bohater. Nie skumałaś końcówki, zdarza się.
Ze swojej strony dodam, że film jest lepszy od Open Water. Jest ogólnie jednym z najlepszych filmów tego typu jakie widziałem, a było ich kilka.