PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=731645}

Wszystko albo nic

Všetko alebo nič
5,3 9 899
ocen
5,3 10 1 9899
Wszystko albo nic
powrót do forum filmu Wszystko albo nic

Scenariusz mierny, zachowania bohaterów nieuzasadnione i kompletnie od czapy, ale wymyślone po to, by fabuła jednak jakoś się kręciła. Może ten film był dowcipny w oryginale, ale po polsku nie wyszło. Dubbing psuje wszystko. Jakby zostawili w oryginalnym języku to chociaż z tego by się człowiek pośmiał, wiadomo jak Polacy odbierają język naszych południowych sąsiadów :) a tak to jest jedna wielka męczarnia.... Byliśmy w 6 (3 panów, 3 panie), opinia była jedna - MASAKRA.

ocenił(a) film na 7
flajek

Przecież nie wszystkich dubbingują :D Poza tym są sprośne żarciki Czeszek i to mi do dobrej zabawy wystarczyło. A co do nieuzasadnionych zachowań bohaterów to chyba ktoś nie rozumie pojęcia komedia romantyczna i nigdy nie był zakochany, haha ;)

ocenił(a) film na 7
flajek

Tylko jedna z tych aktorek jest Czeszką, druga Słowaczką :) Co do samego filmu może się podobać, w końcu to nie jest dzieło na Oskara, a na miły seans w kinie ;)

Maja_90

o to to, na relaksik idealny, jak to właśnie romansidło ;)

karbrzo

dokłdnie, chciałm zobaczyć ciepły film na poprawę humoru i taki dostałam, nie zawsze trzeba oglądać dobijające dramaty

ocenił(a) film na 8
flajek

"Zachowania bohaterów nieuzasadnione i kompletnie od czapy, ale wymyślone po to, by fabuła jednak jakoś się kręciła" - przesada. W końcu to jest komedia romantyczna i rządzi się swoimi sprawami. Z drugiej strony kto z nas nie robił głupot z miłości.

Laksandra

Dokładnie, to taki gatunek i jak dla mnie i tak było dobrze, a przede wszystkim zabawnie

Laksandra

gdybyśmy nie robili głupot z miłości, nie byłoby co wspominać, tak tez jest z glówną bohaterką

ocenił(a) film na 7
Laksandra

Mi te ich sytuacje też wydały się całkiem prawdopodobne, w końcu życie pisze najbardziej nieprawdopodobne scenariusze :)

ocenił(a) film na 8
Maja_90

A potem przerabiają je na film, znaczy trochę podkoloryzowują i da się oglądać ;)

ocenił(a) film na 6
flajek

Mnie nie odpowiada za dużo wulgaryzmów, można było delikatniej.Główna bohaterka super.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones