PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=306521}

Wszyscy kochają Mandy Lane

All the Boys Love Mandy Lane
2006
5,0 8,7 tys. ocen
5,0 10 1 8664
6,2 6 krytyków
Wszyscy kochają Mandy Lane
powrót do forum filmu Wszyscy kochają Mandy Lane

daje całą 1

użytkownik usunięty

horrorem to nazwać tego nie można. z lekka dość nudny. ciężko zakwalifikować to do jakiegokolwiek gatunku.... chyba, że jakiegoś nowego gównianego

użytkownik usunięty

Film posiada wszystkie cechy slashera, więc horrorem na pewno jest

ocenił(a) film na 8

amm ale slasher to nie horror tylko właśnie slasher . a mnie film się podobał , a zwłaszcza mandy , jak ja bym chciała być taka ładna :D

użytkownik usunięty
mercy1997

Slasher to jeden z podgatunków horroru. Podobnie jak horror to odłam fantastyki, tak slasher powstał jako nurt horroru.

ocenił(a) film na 8

właśnie a podgatunek to nie jest dokładnie to samo co gatunek.

użytkownik usunięty
mercy1997

No właśnie. Slasher nie jest osobnym gatunkiem filmowym, tylko pewnym nurtem horroru, zachowującym określony schemat. Slashery to horrory i tyle.

użytkownik usunięty
mercy1997

droga koleżanko. z tego co widzę, to masz ledwie 15 lat a oglądasz horrory. Nie wiesz, że te filmy przeznaczone są dla społeczeństwa od 18 roku życia a w ameryce od 21 i to dlatego, że dzieci i młodzież poniżej tego wieku ma nie wykształconą właściwie psychikę. Laska zaplanowała wyrżnięcie połowy swoich znajomych a Ty się zachwycasz jej urodą. gratuluję....

Wracając do filmu. Jest to chłam i dno. Nic nie ma w tym strasznego ani żadnej psychozy, żeby móc się zachwycić tym filmem. Może to i slasher ale powstało wiele więcej slasherów, które można nazwać slasherami nie obrażając w żaden sposób tego gatunku. Niestety ten film to chłam i dno.

użytkownik usunięty

E tam, nie wiesz, że średnia wieku widzów oglądających horrory wynosi 14 lat?
"Laska zaplanowała wyrżnięcie połowy swoich znajomych a Ty się zachwycasz jej urodą. gratuluję.... "
I co w tym złego? W końcu to tylko film. Dlaczego Mercy ma się przejmować jakimś fikcyjnym obrazem- przypominam, że bohaterowie filmu nie zginęli naprawdę:) Poza tym w filmach typu slasher nie chodzi o empatię względem bohaterów - oni są tutaj tylko po to, aby zginąć. Jak szukasz jakiegoś wyciskacza łez, w którym będziesz mógł współczuć protagonistom to sięgnij po melodramat. Slasher spełnia kompletnie inne zadanie.

Skąd wiesz, że ma 15 lat? Po nicku? Ciekawe, czy moim też się sugerujesz:)

ocenił(a) film na 8

haha ja akurat nie mam jeszcze 15 brakuje mi jeszcze 11 miesięcy do 15 lat . wiem głupi nick nie miałam pomysłu więc dałam rok ... i zgadzam się ponieważ kto by brał horror na poważnie albo jeszcze lepiej wyciągał z niego wnioski czy próbował naśladować postępowanie .

ocenił(a) film na 8

mam dokładnie 14 lat i 1 miesiąc tak dla ścisłości .wiem to ale na niektórych jest znaczek od 16 więc nie wszystkie i jeszcze dla ścisłości . w usa (bo napisałaś ameryka więc nie wiem czy kanada meksyk ale domyślam się że usa)można oglądać od 16 ale większość od 18 nie wiem czy sugerowałaś się piciem alkoholu i sprzedażą nikotyny bo tylko te czynności w usa są od 21 roku życia . wiem dokładnie o tym . haha ależ to tylko moja sprawa martwisz się o moją psychikę więc dziękuję ci bardzo ale po prostu lubię filmy tego gatunku i jakoś nie zauważyłam abym miała psychopatyczne zapędy .tak zachwycam się jej urodą ponieważ to tylko film i tylko uroda bohaterów jest w nim prawdziwa .

dzieki za zdradzenie kto w filmie jest mordercą pokemonie!!wiesz co to SPOJLER????

użytkownik usunięty
milenasy

proszę bardzo pikaczu :D

ocenił(a) film na 2

to zenujaco slaba komedia o zabarwieniu horroru- rownie zenujacego jak caly film.

beznadzieja totalna jak dla mnie:)