PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1103}

Wstręt

Repulsion
7,7 29 134
oceny
7,7 10 1 29134
8,0 34
oceny krytyków
Wstręt
powrót do forum filmu Wstręt

Dopatrujcie sie czego chcecie-Za dlugi i nudny film.szczerze mowiac, po Polanskim spodziewalam sie czegos wiecej. Daje 5/10- nic szczególnego!!

ocenił(a) film na 9
libra100_2

A to ciekawe!
Dla mnie - mógłby być dłuższy (zleciał jak pstryknięcie palcem), oglądałem z wytrzeszczonymi oczami, po Polańskim spodziewałem się czegoś mniej. Zdecydowanie jego najlepszy film. 9/10.

ocenił(a) film na 9
libra100_2

Argumenty typu: "za długi" i "za nudny" są na poziomie dziecka z podstawówki. Na przyszłość postaraj się bardziej wysilić. Mógłbym nawet z tobą polemizować, ale niechcący zerknąłem na ocenione przez ciebie filmy i... ochota mi przeszła.

Tink

"Argumenty typu: "za długi" i "za nudny" są na poziomie dziecka z podstawówki. Na przyszłość postaraj się bardziej wysilić. Mógłbym nawet z tobą polemizować, ale niechcący zerknąłem na ocenione przez ciebie filmy i..."
"... ochota mi przeszła".

ale twardy chłop jesteś, że napisałeś tego posta.
Przy 90 procentach takich wypowiedzi jak autor powyzej- ja po prostu nie mam siły odpisywać. W Polanskiego sposobie reżyserowania jest mocny cierpki smak europejskiej inteligencji.
Kawał znakomitego kina.

ocenił(a) film na 10
mr_oldman

Amen bracia chciało by się powiedzieć. Mnie też ręcę opadają, dobrze wiedzieć, że nie jestem sama:)

ocenił(a) film na 6
mr_oldman

"mocny cierpki smak europejskiej inteligencji"

Taa... Musiałeś tę inteligencję dodać, nie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones