PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466366}

Wrota do piekieł

Drag Me to Hell
5,4 42 511
ocen
5,4 10 1 42511
6,4 14
ocen krytyków
Wrota do piekieł
powrót do forum filmu Wrota do piekieł

Ale mi się teraz dostanie po ryju, hahaha, mam zwałe z tego, no bo jak można oceniać film zanim się go obejrzało, co nie?

zakapior

wogule tak samo jak twoja ksywa... pff;] ale z ciebie leszczyk nie?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
zakapior

Myślę że to jest bynajmniej nierozsądne, Raimi ma dosyć przyzwoite filmy. Zdarzały mu się także białe kruki, "Martwe zło" jest mistrzostwem;)
Mam nadzieje że to będzie dobry film, pozdrawiam:)

to jest niskobudżetowy film ale mozę coś ciekawego z tego wyjdzie

Forsa nie jest najważniejsza w filmach to chyba jasne. co w ogóle oznacza czasownik "drag" wciągnij? Myśle ze moze byc naprawde dobry co w bieżacych horrorach oznacza i tak max 7/10 ale nawet pójde do kina.
Martwe zło jest w moich top ten ;)

zakapior

film może okazać się całkiem niezłym horrorem, ale oglądając trailer strasznie przeraziła mnie gra aktorska głównej bohaterki :/ straszne drewno!! Ja strzelam pół gównem zatem

Bzdoniek

ja popieram autora posta i też myślę że to bedzie gówno

ironlord

i to właśnie ze względu na główną bohaterkę. wolałbym żeby ta stara baba była główną bohaterką.

ironlord

no i oczywiście zwała że baba gryzie te biedną dziewczynę - ojej zaraz chyba się zsikam w majty tak mi jej szkoda

ocenił(a) film na 5
ironlord

Nie martw się - za gówniarza każdy sikał w gacie. Ale jak dorośniesz, to przejdzie.

zakapior

od dawna Raimi nie zrobił nic porządnego. Od 2000 roku siedzi w świecie dennego spidermana więc nie spodziewam się nic dobrego po tym filmie. Główna aktorka też nie zachęca do oglądania... Evil Raimi umarł już dawno i nie wróci nigdy.

LordSkylar

strzela to się z wiatrówki...żal dla ciebie

ocenił(a) film na 5
Alexik22

zapowiada się kiepski film, główna aktorka też nie zachęca. Przygoda Raimiego z spiderem zniszczyła jego geniusz nieodwracalnie :(

Dumas

heh Martwe zło jest takie sobie ale druga część to już po prostu syf totalny;/

Jewelz

A ja myślę że będzie spoko. Tzn. osoba reżysera i pierwszy trailer mnie przekonują że warto. A jak ktoś uważa że "Martwe zło" to kiszka to niech sobie głowy nie zawraca, niech idzie oglądać High School Musical albo inne Montany. Pozdrawiam :D

RealKalps

heh ciekawy temat... to tak samo jakbym napisał, nie znam ciebie, ale strzelam żeś idiota :] i zaraz pewnie mi się dostanie, no bo jak można kogoś oceniać, jak się go nie zna :]

ocenił(a) film na 10
Barney_Stinson

No dokładnie. A poza tym czemu tutaj dominują komentarze pt " Syf totalny"???? Chyba powinno się napisać " Nie przypadł mi do gustu", bo raczej komentujący odpowiada za siebie, a nie za wszystkich, którzy ten film widzieli... No ale taki urok forów ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones