PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499338}

Wojownik

Warrior
7,8 98 118
ocen
7,8 10 1 98118
6,9 16
ocen krytyków
Wojownik
powrót do forum filmu Wojownik

jak zwykle dobry film skopany zakonczeniem, Tommy nie mial prawa tego przegrac ale jak zwykle Happy End musial byc mimo ze ja bym tego jako happy nie nazwal gdyz Tommy bardziej zaslugiwal na wygrana niz jego braciszek...

ocenił(a) film na 9
kenny01

Być może tak, ale mając na uwadze to, że brendan chciał w pewien sposób ponownie zbliżyć się do brata wygrana przypadła właśnie jemu :) Poza tym wybiegając poza pewne sprawy, MMA jest sportem brutalnym i urazy to codzienność :P

ocenił(a) film na 8
kenny01

Co za bzdura. Zakończenie było najlepsze. Druga sprawa to to, że Tommy podczas tej walki walczył też sam ze sobą, był bardzo zdenerwowany i tak naprawdę sam nie wiedział co robić. Kierowała nim złość i raczej wyłączył myślenie a zimna krew, której był pełen w poprzednich walkach zniknęła w momencie gdy stanął z bratem na ringu.

użytkownik usunięty
kenny01

Film świetny, Scena tommyego z ojcem w hotelu ścisnęła mnie za serce, koncowka świetna, aż łezke uroniłem heh.

ocenił(a) film na 9
kenny01

Nie tylko końcówka skopana, moim zdaniem Brendan powinien przegrać już z Kobą, myślałem, że zginie lub trafi do szpitala i akcja potoczy się nieco inaczej... Ale wyszło jak zwykle. Niemniej wystawiam 9/10 bo film zrealizowany bardzo dobrze i nawet końcówka go nie rujnuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones