PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499338}

Wojownik

Warrior
7,8 98 118
ocen
7,8 10 1 98118
6,9 16
ocen krytyków
Wojownik
powrót do forum filmu Wojownik

Film godny obejrzenia i poświęcenia czasu, o ile interesują Cię takie filmy, drogi filmwebowiczu. Ja osobiście- zdecydowanie polecam.
Nie jestem wielkim kinomanem, recenzentem, znawca swiatka filmowego, ale w moim odczuciu fabuła, scenariusz i rezyseria były dobre. Nie najlepsze i epickie, ale na pewno nie były jakies mizerne czy obrazajace ogladajacego, po prostu dobre. Grze aktorskiej osobiście nie mogę nic zarzucic.
Sceny walk realne nie były- ale przeciez nie o to tu chodzi. Chodziło o oddanie ducha walki, pokazanie garści naprawde niezłych chwytów i ciosów, zobrazowanie jak brutalny, szybki i bezlitosny jest ten sport. Oglądanie prawdziwych walk MMA mnie nudzi- ktorys z wypowiadajacych ujal to skrotowo, jako 'pare gosci w slipkach tulacych sie do siebie nie robiacych nic przez 5 minut'. To, co pokazano w tym filmie ogladalo sie z czysta przyjemnoscia.
Podsumowujac- jesli lubisz filmy o tematyce walk, masz wolny wieczor, piwko pod reka i zastanawiasz sie nad obejrzeniem tego filmu- nie zastanawiaj sie dluzej. Film sie nie klei, jest prosta, przyjemna, nieskomplikowana fabulka, dobra akcja i fajerwerki:)
Polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones