PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31861}

Wojna Harta

Hart's War
7,1 30 509
ocen
7,1 10 1 30509
6,4 5
ocen krytyków
Wojna Harta
powrót do forum filmu Wojna Harta

U mnie 8/10

ocenił(a) film na 8

Bardzo orginalny pomysl na scenariusz i wkoncu cos nowego a nie tylko nudne pokazanie obozowego zycia i prób ucieczki(optluczonych juz miliony razy).Domyslam sie ze to raczej czysty wymysl twurców filmu(a przynajmniej w tym konkretnym przypadku), co nie zmienia faktu ze calkiem milo sie oglada i orzez dlugi czas zakonczenie flimu nie jest tak oczywiste jakby to sie moglo wydawac na samym jego poczatku(w odroznieniu od wszelakich ucieczek ktorych final zna sie juz na samym poczatku ogladania).
Poza tym fajna obsada bruce jak zwykle nie shcodzi ponizej pewnego poziomu,a colin tak 6-7/10.
kiedys w 'programietv' z wyborcza byl artykul odnosnie tego filmu i podobo role poczatkowo ubiegal sie gibson(prawie nie spadlem z krzesla)

Film warty obejrzenia ,ciekawy screenplay, fajna obsada, za pierwszym razem 'intryga'wilissa wychodzi nie tak wcale odrazu przez co c iekwoscia mozna obekjrzec nie nudzoac sie z powodu oczywistosci zakonczenia jak to casami bywa.

ocenił(a) film na 7
_maestro_x

zgadzam się, ode mnie również 8/10. Film warty, żeby poświęcic mu 2,5 godziny któregoś wieczoru :)

ocenił(a) film na 8
berecioko

no ja też dałem 8/10..naprawdę dobry film.

Mnih

Ja dałam 9/10. To jeden z tych filmów, o których myślę jeszcze kilka godzin po obejrzeniu :)

ocenił(a) film na 2
_maestro_x

Ja dałem 2/10 bo ten film to dobra słaba sensacja osadzona w świecie science-fiction.

kosa480

film jest dobry bo oparty na dobrej książce polecam do przeczytania

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones