PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127025}

Wojna światów

War of the Worlds
6,3 267 tys. ocen
6,3 10 1 266843
6,4 36 krytyków
Wojna światów
powrót do forum filmu Wojna światów

Dziś widziałem w kinie najnowszy zwiastun. Rzadko to się zdarza, ale tym razem przez cały czas jego trwania przechodziły mnie dreszcze. Ten film będzie po prostu świetny... jeżeli przez cały film będzie taki klimat jak przy zwiastunie, to Oscar murowany - a nuż znów Kamiński też dostanie? Nota bene zwiastun "Wojny Światów", to jedyna rzecz jaką wyniosłem z senansu, bo przebił film, który potem leciał wielokrotnie.

ural

zwroc uwage na to, ze w trailerach pokazywana jest "smietanka" ze wszystkich scen danego filmu, najlepsze ujecia z najlepszych -- lepiej sie nie napalac za bardzo po samym trailerze, bo film i tak moze byc kiepski...

użytkownik usunięty
ural

A ja nawet wiem jaki film widziałeś :D LOL Ale nic nie mówię... A najnowszy teaser zapowiada faktycznie niewiarygodny film, od strony wizualnej film powinien wyglądać rewelacyjnie. Mam nadzieję że od dramaturgicznej też.

ural

A po trailerze lecial STAR WARS hehe (przynajmnie w moim wypadku)

srokman

Przecież tu nie jest pokazana "cała śmietanka" jak ty to piszesz tylko to co wolno pokazać. Efektów specjalnych prawie nie widzimy i będzie to pewnie ukrywane aż do premiery.
A np. "Troja" też miała świetny zwiastun. Poszedłem do kina i wyszedłem załamany...
Ale proszę państwa:
reżyseria - Steven Spielberg ("Jurassic Park", "Raport mniejszości")
scenariusz - David Koepp ("Jurassic Park", "Ze śmiercią jej do twarzy")
zdjęcia - Janusz Kamiński ("Lista Schindlera", "Szeregowiec Ryan")
muzyka - John Williams (tu chyba wymieniać nie trzeba - za dużo tego)
obsada - Tom Cruise (rzadko gra w byle czym), Miranda Otto (świetnie zapowiadająca się aktorka z LotR-a), Dakota Fanning (w przedziale 3-15 lat nie ma sobie równych, a i wielu dorosłych aktorów może jej pozazdrościć talentu), Tim Robbins (zdobył Oskara)
Budżet - 200mln $ (podobno)

Czy to może być klapa?!?!?!? Przestańcie!!!!

Skoro "Dzień niepodległości" odnosi sukces i zarabia grubo ponda 800mln$, to film jednego z najlepszych, jeśli nei najlepszego żyjącego reżysera zrobi furorę!!! Mam nadzieję, że przyćmi nawet nowe "Gwiezdne wojny", które biją rekordy...

użytkownik usunięty
Albertino

I tak miejmy nadzieję będzie, choć boję się że Spielberg zrobi za wymagajacy film jak na dzisiejszą widownię i film choć będzie znakomity, np. poniesie porażkę finansową (jak np. A.I.). Ale to jest kompletnie nie ważne. Co do nazwisk, to prawda, to nie ma szans być klapą (w sensie niewypału filmowego), ci ludzie bardzo rzadko się mylą, tym bardziej w takim zespole...

Ten film nie zrobi klapy finansowej ponieważ główną rolę gra człowiek, którego 5 ostanich filmów zarobiło w USA minimum 100mln$. Tom Cruise jest w tej chwili jedynym aktorem na świecie, którego udział w filmie od razu gwarantuje, że ów film stanie się wielkim przebojem i którego koszty szybko się zwrócą. Uważam, że Wojna światów bez problemu ma zagwarantowane w samym USA grubo ponad 200mln$. A prawdopodobnie zarobi dużo, dużo więcej...