PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=561957}

Woda dla słoni

Water for Elephants
7,1 103 134
oceny
7,1 10 1 103134
5,8 12
ocen krytyków
Woda dla słoni
powrót do forum filmu Woda dla słoni

Jestem tak jak większość pozytywnie zaskoczona nie tylko grą Pattinsona, ale i całym filmem. Miał jakiś fajny, magiczny urok. Poza tym nie był on za bardzo cukierkowy, było kilka scen, które ściskały za serce. Ogólnie mam takie wrażenie, że panowie- Pattinson i Waltz spisali się bardzo dobrze, co do Reese pozostaje mi pewien niedosyt, może dlatego, że widziałam ją w paru fajniejszych rolach, gdzie zagrała o niebo lepiej. Tak czy siak film warto obejrzeć. Polecam

ocenił(a) film na 8
anna bella

To niewątpliwe, że "Woda dla słoni" to jeden z najlepszych filmów 2011 roku. I fakt faktem, że nawet Pattison sprawdził się w trochę dojrzajszej roli niż jego poprzednie filmy. A co do filmu to w 100% warty obejrzenia. Naprawdę, nie można go nie obejrzeć.

elena_1028

Film rzeczywiście wart obejrzenia głownie ze względu na przepiękne kadry oraz charyzmatycznego Christophera Waltza. Nie na darmo dostał Oscara za swój popis w "Bękartach wojny". Pattinson też na duży plus, ma chłopak jakiś tam potencjał, także mam nadzieję,że nie zostanie zaszufladkowany jako aktor jednej roli. Szkoda tylko tych zwierzaków z cyrku..Okropny żywot..Wprost nie mogłam patrzeć,kiedy bito tego cudownego słonika..Po dziś dzień nie wiem,co jest ekscytującego w oglądaniu wytresowanych zwierząt,które całe życie tłoczą się w małych klatkach i podrózują w bydlęcych wagonach..

ocenił(a) film na 8
avosette

Wiesz pocieszeniem jest to, że to był tylko film, tak naprawdę tym zwierzętom nic nie było... Z drugiej strony jednak dużo cyrków działa na takiej zasadzie ;-( Nie mam pojęcia co jest w tym ekscytującego, może ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, jak traktowane są takie zwierzęta ;-( Tym lepiej że nakręcili taki film.

ocenił(a) film na 7
anna bella

Mnie również film bardzo przypadł do gustu, jak dla mnie bardzo dobry, mimo, że za tym gatunkiem nie przepadam. Woda dla słoni to naprawdę wspaniała choć momentami przykra historia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones