PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34624}

Windą na szafot

Ascenseur pour l'échafaud
7,6 9 592
oceny
7,6 10 1 9592
8,1 18
ocen krytyków
Windą na szafot
powrót do forum filmu Windą na szafot

Żeby ich obesrało z takimi wydaniami - wersja tylko z lektorem PL, zdaję sie że nawet takie "chrzszczone" filmy są nie dokonca legalne ale nie wiem, info o formacie 16:9 błędne w rzeczywistości 4:3. Obraz sredni
Ale do poziomu wydania Siedmiu Samurajów z Gali jeszcze mu brakuje, ale jest jeszcze szansa

użytkownik usunięty
django

To wydanie woła o pomstę do nieba. Nie ma napisów, tylko lektor, który do tego w jednej ze scen (rozmowa z Niemcami) milknie. A "Siedmiu samurajów" z Gali przebija tylko wydanie "Magnolii" z Olivii, w którym ktoś sobie wyciął 1/3 filmu.

Popieram, co ich posrało, żeby dawać tylko wersję z lektorem? i to w dodatku milknącym nagle na kilka minut. Co do obrazu, to akurat dobrze, że nie 16:9... nie wiem, jestem chyba jedynym człowiekiem, który nie znosi tej wersji... ale nic na to nie poradzę, po prostu dostaję białej gorączki jak mi film w wąskim paseczku na środku telewizora idzie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones