PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=440754}

Wielki rok

The Big Year
5,9 11 491
ocen
5,9 10 1 11491
5,8 4
oceny krytyków
Wielki rok
powrót do forum filmu Wielki rok

Film w ogolnym odczuciu wypada calkiem dobrze. Na poczatek - opis... Nie wiem czemu jeszcze nie zmieniono gatunku tej produkcji, bo jest to bardziej dramat niz komedia. Jezeli ktos sie nastawi na komedie, moze sie troszke zawiesc i przez to ogolna ocena obrazu moze byc zanizona.... calkiem nieslusznie, bo jest to dobry film. Wciagajacy, z dobra obsada oraz gra aktorska i ciekawym zakonczeniem. Polecam, pomimo, ze bylem nastawiony na co innego... 6/10

ocenił(a) film na 8
Bambim

Dokładnie ... do komedii to raczej nie stało .
A odnośnie filmu , podobał mi się nie powiem że nie , luźny film na wieczór .
Bardzo mila muzyka w tle , dobra obsada , i piękne zdjęcia , a do tego ciekawa tematyka .
Polecam

Bambim

Dramat / komedia i byłoby lepiej, ale na imdb jest tylko komedia, więc tutaj pewnie tak zostanie.

ocenił(a) film na 10
dafciu7

Nie wiem, gdzie tu widzicie dramat. Moim zdaniem film obyczajowy z elementami komedii.

ocenił(a) film na 7
Bambim

Dokładnie, film obyczajowy, jak naciągnąć to nawet trochę rodzinny... zdecydowanie dramat co rozwija się dopiero pod koniec... Jakbym miał ocenić jako komedię to byłaby to najsłabsza komedia jaką oglądałem i wolę Szekspira, ale film ogólnie przyjemny dałem 7.... Jak ktoś inny napisał, super krajobrazy i ujęcia, a nawet można się czegoś nauczyć :)

ocenił(a) film na 9
Max209

szczerze mówiąc nastawiłem się na świetną komedię, bo dobrzy aktorzy komediowi w nim grają, ale po filmie jest miłe uczucie z tego że się go obejrzało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones