PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459178}

Weronika postanawia umrzeć

Veronika Decides to Die
6,4 42 932
oceny
6,4 10 1 42932
3,5 2
oceny krytyków
Weronika postanawia umrzeć
powrót do forum filmu Weronika postanawia umrzeć

i mam ogromną nadzieję, że reżyser nie zawiedzie i stworzy film równie dobry co książka (choć wydaje się to być niemożliwym:).

info:
-produkcja - Muse Productions i Das Films
-zdjęcia zaczynają się w Nowym Yorku w grudniu 2007
-reżyser - Emily Young
-Kate Bosworth jako Weronika

Cinoslaw

Też jestem wielką fanką jego książek. Podobnie jak ty nie mogę się doczekać tego jak wyjdzie jej adaptacja. Pozdrawiam.

Cinoslaw

Jestem przerażona pomysłem ekranizacji tej książki i tym co może z tego wyjść.
Uwielbiam jego książki ale nie sądze, że nadają się do przeniesienia na ekrany..
Tak czy siak na pewno film obejrze i mam nadzieję, że Sarah naprawdę sie postara i pokaże na co ją stać.

smerfetka

Wolałabym, aby Weronikę grała Kate Bosworth. Nie wiem tylko co z tego filmu wyjdzie, bo są książki, których zekranizować się po prostu nie da, a również jak Ty mam wrażenie ta do nich należy. Może zdolny scenarzysta coś pomoże.

użytkownik usunięty
Euhenia

Sądzę że Sarah poradzi sobie świetnie jest wspaniałą aktorką pokazała to w filmie odwrócić przeznaczenie (the air i breathe) polecam naprawdę ten film zagrała tam wspaniale-- jest stworzona aby grać w dramatach

smerfetka

Też jestem zdziwiony. Czytałem kiedyś jeden z jego wywiadów i powiedział że nigdy nie zgodzi się na ekranizacje żadnej ze swoich książek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones