PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505004}

Wasza wysokość

Your Highness
5,5 26 891
ocen
5,5 10 1 26891
3,4 5
ocen krytyków
Wasza wysokość
powrót do forum filmu Wasza wysokość

Portman sie sprzedała od czasów "Black Swan" gra tylko dla kasy: Sex story, Thor, teraz Your Highness tylko kapusta jak Nicolas Cage, żenua !

maximus_

musi teraz myśleć o dziecku :D College to droga rzecz

maximus_

Pracę nad wyżej wymienionymi filmami rozpoczęto już wcześniej, zanim Black Swan ujrzał światło dzienne.

maximus_

Film "Your Highness" był gotowy w październiku zeszłego roku.
"Sex Story" nawet wcześniej... Wtedy jeszcze nie była "Academy Award Winner".

Wybrała luźniejsze filmy, by odreagować po "Łabędziu". Nie widzę w tym nic dziwnego. Zwłaszcza, że "Your Highness" prezentuje się znakomicie.

maximus_

Taa, Star Wars to też bardzo ambitne dramaty są:) i Zakochany Paryż też:P

ocenił(a) film na 2
maximus_

"...od czasów Black Swan " Filmy były kręcone zanim Czarny Łabędź był gotowy, z resztą dobrze, że gra w coraz większej ilości filmów, bo chyba w każdym jest świetna.

lukimodrzew

a to już wszystkie nowe widziałeś ? :)

ocenił(a) film na 7
maximus_

Sama w wywiadach mówiła, że nie będzie teraz grać ale skupiać się na dziecku. Poza tym przyznała, że grała w wielu filmach i cieszy się z przerwy bo jej twarz się widzom nie znudzi.
Nie wiem czemu narzekasz. Zazdrościsz jej kariery? Nie porównuj jej do Cage'a, bo ten nie umie grać i we wszystkich filmach wygląda tak samo, a ona jednak jest wspaniałą aktorką.

maximus_

Weź gosciu przestań pi3przyc głupoty bo az sie słuchać nie chce. Dzieki temu ze dostała oscara wpływy tych filmów tez wzrosną i ona dostanie za pewne wiekszy procent. Dobry ruch z jej strony. A ty wez jej do Cage'a nie porównuj bo to dwie różne bajki. Jakby tak było powinni ją wszyscy przekreślić juz za Gwiezdne Wojny.

ocenił(a) film na 5
maximus_

Najlepiej żeby grała w filmach niszowych z wynagrodzeniem np $1000. Sam sobie chodź do pracy za płącę minimalną.
Aktorstwo to zawód, praca. Czasem masz lepsze "fuchy" czasem gorsze.

ocenił(a) film na 8
maximus_

jesli patrzec w kategoriach to sprzedala sie juz w leonie zawodowcu - praca aktora polega na sprzedawaniu wizerunku ;)
milo sie na nia patrzy, swietnie gra i jak sie ostatnio przekonalam ma tez dystans do sibie (co po czesci pokazuje tez your highness)
ja jestem jak najbardziej na tak

maximus_

To jest jej praca a pracuje się chyba tylko po to żeby zarabiać kasę i czerpać też przyjemność z niej... Po co Ty byś pracował? Dla kasy... Tylko w aktorstwie do kasy dochodzi jeszcze sława. Szkoda, że Natalie teraz zostawi kariere dla dziecka;/ za szybko.. po debiucie jakim był "Black Swan" powinna rżnąć dalej w thrillerach i dramatach bo rewelacyjnie w nich gra.. Sex Story to dla mnie porażka po Czarnym Łabędziu;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones