PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=424416}

Walkiria

Valkyrie
6,8 65 021
ocen
6,8 10 1 65021
6,0 15
ocen krytyków
Walkiria
powrót do forum filmu Walkiria

Walkiria

użytkownik usunięty

Moim skromnym zdaniem ten film chyba nigdy nie wejdzie do kin.

ocenił(a) film na 7

Moim skromnym zdaniem film wejdzie do kin tylko pewnie nie odniesie zawrotnego sukcesu bo Cruise jest ostatnio passe. Ja zamierzam pójść na niego ze względu na obsadę. Grają naprawde wielcy aktorzy. Poza tym jestem ciekaw calej tej opowieści. Wiem że Amerykanie zrobili ją pewnie po swojemu ale mam sentyment do takich duzych filmów wojennych z klimatem. Uwielbiam "O jeden most za daleko" czy "Noc generałów".

ocenił(a) film na 7
gocek87

ahano i jeszcze w tym samym czasie do kin wchodzą "włatcy móch", którzy zapewne zgarną calą widownię w Polsce

ocenił(a) film na 10

Ja na pewno pójde na to do Kina uwielbiam filmy o tej tematyce...Uwielbiam filmy takie jak '' O jeden Most za Daleko'' '' Najdłuższy Dzień'' Szeregowiec Ryan . Wróg u Bram naprawde duzo tych filmów :) a co do władcy moch to uwazam ze to jest zenada...

ocenił(a) film na 7
nirvana_46

ja też uważam że to żenada - niesmaczna i nieśmieszna do tego

ocenił(a) film na 7
Carlitos

kwestia gustu. zdaża mi się czasem obejrzeć, głównie za sprawą mojego współlokatora, który to uwielbia - co ciekawe doktorant na uniwersytecie. fanem nie jestem. są tam co prawda zabawne teksty ale są również debilne i w ogóle nie śmieszne. tylko po co robic z tego film? az tak bardzo tworcy leca na kase? kto wytrzyma na tym 2 godziny w kinie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones