PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608184}
6,2 84 018
ocen
6,2 10 1 84018
5,3 24
oceny krytyków
Wałęsa. Człowiek z nadziei
powrót do forum filmu Wałęsa. Człowiek z nadziei

Hejtujecie najwybitniejszego człowieka naszych czasów. Dzięki niemu w Polsce panuje świecki
humanizm a księża siędzom w kościołach. Ci co hejtują pewnie lubią żołnierzy wyklętych, którzy byli
bandytami i dodatkowo dali się wyłapać.
Ludzie myślcie to nie boli

MarCza04644

ajajajajaja - jaj, ajajajajaja - jaj, ajajajajajaja - ja, ajajajajajaja - jaj, ajajajajajajajaja - jaj, ajajajajajajajaja - jaj, ajajajajajajajajajaj, ajajajajajajajaja - jaj ! ps. po polsku sie nauczyc jak sie chce w tym kraju dalej siedziec... - a tu tez nie zadna oaza czy kibuc. ... pietruska, pietruska, pietruska ! - za grosza ! ... czosnku glowka, czosnku glowka, czosnku glowka ! - za zlotowka ! - pol zlotowka - za polglowka ...

ocenił(a) film na 5
MarCza04644

Coś mi się wydaję, że jest to ironia :)

rafib1975

Zacznę od tego, że nie napisałem tego posta. Zrobił to mój znajomy dla beki, tak więc sprostowuję te całe nieporozumienie. Rafib1975 gratuluję wnikliwości w porównaniu do Szczerbiec 1 ';p :) Oczywiście, że jest to ironia, znając go. A teraz prosiłbym o jakąś poradę, jak się usuwa tego typu komentarze :)

ocenił(a) film na 5
MarCza04644

Nie da się, post musi umrzeć śmiercią naturalną.
Najprościej ignoruj go.

rafib1975

No a co to znacza te ptaszki-fistaszki : ';p:) ?

MarCza04644

- moze bys odpowiedziec raczyl skoro na ta rzekoma prowokacje sie zdobyles ?

ocenił(a) film na 5
Szczerbiec_1

Czy ty umiesz czytać, tak na marginesie? Koleś sam napisał, że to ironia nawet nie przez niego napisana. Chyba, że tylko podbijasz wpis i prowokujesz.

rafib1975

Szczebiec to wielce zasluzony i szlachetny symbol prosze sie wiec zwracac : Sir badz Ekscelencjo ! - co do czytania zas - skoro pisac ktos umie to i czytac - wlasnie jak myslisz ? - a wyzej za tak przenikliwego chciales robic - moze ty i ten MarCza... - to jeden i ten sam ? Co do ptaszkow fistaszkow typu: ';p:) - to sie na nich nie znam bom starej daty. - Zrozumiale wiec ze chcialbym wiedziec co sie do mnie maluje - giermku....

ocenił(a) film na 5
Szczerbiec_1

'Szczebiec" co to jest? Pisać umiesz ale ogonków przy literach nie umiesz stosować? Tak samo przy interpunkcji.
Kolejny smieszny "trollik", który przy pół litra sobie konto założył oraz ukrył wszystko o sobie.

rafib1975

Ja ustanawiam polska pisownie a nie przybledy jak ty ! Fu*k jude - go home ! - Co by tu nie trzeba nowych crematory na ktore znowu jako hieny cmentarne ciezko pracujecie - ajajajajajajajaja - jaj....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones