PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6649}

W słusznej sprawie

Just Cause
7,2 17 056
ocen
7,2 10 1 17056
W słusznej sprawie
powrót do forum filmu W słusznej sprawie

Uwaga SPOILER! Mam pytanie do tych, którzy pamiętają dość dokładnie ostatnie kilkanaście minut filmu. Ponieważ musiałam wyjść na chwilkę, "umknął" mi wątek rodziców Sullivana. Co miały oznaczać skierowane do niego w więzieniu słowa Paula: "Twoi rodzice mają się dobrze i modlą się za ciebie" (przepraszam, jeśli coś pokręciłam)? Jaki to miało związek z tym, że później Paul użył zapisu tych słów jako dowodu na to, że egzekucja Sullivana rzekomo nie odbyła się? Bardzo proszę o wytłumaczenie.

Generalnie film bardzo mi się podobał, zakończenie autentycznie zaskakujące. Mocne 8/10.

the_little_match_girl

Psychopata zawarł pakt z Bobbym że ten weźmie na siebie winę jeśli on zabije jego rodziców, Connery nagrał cała rozmowę natomiast blefował mówiąc że rodzice Sullivana żyją i w ten sposób mógł zeznawać w sprawie Bobbiego.

ocenił(a) film na 8
kane2004

dokładnie tak, jak napisał mój poprzednik.
chodziło o to, że Earl miał zabić rodziców Sullivana. i rzeczywiście, gdy Armstrong przyszedł do ich domu, okazało się, że nie żyją. a sprowokował tylko Sullivana mówiąc, że jego rodzice będą się za niego modlić. blefował, by Sullivan zgodził się zeznawać przeciw Bobby'emu.

ocenił(a) film na 8
kane2004

Dziękuję Wam, teraz to ma sens.

Swoją drogą, trochę szkoda, że wątek Sullivana nie został bardziej rozbudowany. Psychol jakich mało, ale świetnie zagrany przez Eda Harrisa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones