PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282822}

W rytmie hip-hopu 2

Save the Last Dance 2
6,2 12 694
oceny
6,2 10 1 12694
W rytmie hip hopu 2
powrót do forum filmu W rytmie hip-hopu 2

LUDZIE NIE WIEM O CO WAM CHODZI FILM JEST SWIETNY, MOWICIE ZE ZLE TANCZA CIEKAWE CZY WY TAK POTRAFICIE CO????????? NO UMIECIE TAK????? ZAL MI WAS BO SAMI NIE POTRAFILIBYSCIE TAK TANCZYC A TAK ZLE OCENIACIE, ZGODZE SIE TYLKO Z JEDNYM ZE ROLA IZABELLI MIKO BYLA TROCHE PRZEIDEALIZOWANA-----> AMERYKANSKIE DZIEWCZYNY TAKIE JAK NP. TRE ARMSTRONG TANCZYLY O 100% LEPIEJ...NO ALE SZACUNEK ZE W OGOLE POTRAFI TANCZYC, A WAM JAK SIE NIE PODOBA TO NIE OGLADAJCIE I NIE KOMENTUJCIE!!!!!!!!!!!

justynka934

A niby to czemu mamy nie komentować? Po to jest forum aby pisać pozytywy i negatywy, a tobie nic do tego. Wielka fanka Miko się odzywa. Pff.. Poza tym mogłaś napisać coś nowego bo się potarzasz, w poprzednim poście napisałaś w odpowiedzi to sama<lol2>/
Nawiązując do tematu: Film słabiutki, obsada również taka średnia. Miko pogratulować odwagi zagrania w tym filmie, mimo jej słabych zdolności aktorskich no ale dużo przed nią być może się jeszcze nauczy:) W sumie życzę jej dobrze. To że wygląda jak porcelanowa lala to nie jej wina(ogólni irytują mnie takie panienki). Ogólnie rzecz ujmując jest przereklamowana, i ten jej akcent amerykański troszkę irytuje w Polsce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones