PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282822}

W rytmie hip-hopu 2

Save the Last Dance 2
6,2 12 694
oceny
6,2 10 1 12694
W rytmie hip hopu 2
powrót do forum filmu W rytmie hip-hopu 2

film nudny jak flaki z olejem, taniec na poziomie "pensjonariuszy z wariatkowa po codziennej dawce tabletek". wiekszego "gniotu muzycznego" nie widziałem

bastionista80

BOZE!!!!! BASTIONISTA80 ZAL MI CIE!!!!!!!!!!! TANCZA SWIETNIE!UMIESZ TAK TANCZYC???? NIE ROZUMIEM JAK MOZNA KRYTYKOWAC COS CZEGO SIE NIE POTRAFI ZROBIC SAMEMU MYSLE ZE TO KRYTYKUJESZ TYLKO DLATEGO ZE JESTES TOTALNYM SZPANEREM A HIP-HOP TO DLA CB TYLKO LIBER ALBO INNY POLSKI WYKONAWCA"HIP-HOPOLO" JESZCZE RAZ: NADAJESZ SIE NA WWW.ZAL.PL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 4
justynka934

proszę cię justynka934 nie myl hip-hopu z rapem ok a co do filmu jest na 4/10 nie ma co okrywać do tańca układy były proste i nie rewelacyjne

ocenił(a) film na 6
EasterN

ej ludzie , no wiec tak .

nie wiem czemu polska wymyśliła ze ten film będzie się nazywać `w rytmie hip-hopu` ale normalnie nazywa sie `save the last dance` czyli `zachowaj ostatni taniec` . nie ma nic to wspólnego z hip-hopem , ale trudno .

ocenił(a) film na 3
fashionistka

Ten film był żałosny. Chociaż przyznam się, że aktorzy świetnie grali i na bardzo wysokim poziomie, ale .... niestety nie nasza rodaczka bo ona to było kompletne dno. Żadna z niej aktorka, raczej aktoreczka ze spalonego teatru =/

ocenił(a) film na 3
justynka934

justynka934 jak sama widzisz nie tylko ja mam takie zdanie. jeśli chodzi o taki taniec (umiem tak po pijaku bo na trzezwo sie nie da), szpanerem nie jestem, hip-hopu polskiego nie slucham - wiec nie trafilas. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 2
bastionista80

Więc tak na wstępie muszę się przyznać, że rzadko mi się zdarza po 15min wyłączyć film i zabierać się za wystawianie oceny ale w tym przypadku odpuściłem sobie. Iza Miko totalna porażka nie cierpię tej aktorki więc to już na dzień dobry zdyskwalifikowało dla mnie film ale jak zobaczyłem początek to miałem już zupełnie dość. Pewnie wiele osób się zbulwersuje moją oceną ale sorry :PPPP

1/10

ocenił(a) film na 1
nexus0

Dalam dokladnie taka sama ocene(mimo ze nie mam nic do Miko).Jakos udalo mi sie dobrnac do konca filmu.Poczatek naprawde tragiczny :/
1/10 to moim zdaniem prawidlowa opinia gdyby bylo 0/10 ocenila bym tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones