PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269174}

W cieniu chwały

Pride and Glory
7,0 30 138
ocen
7,0 10 1 30138
4,8 5
ocen krytyków
W cieniu chwały
powrót do forum filmu W cieniu chwały

Jestem swiezo po obejrzeniu filmu, moja ocena to 8/10. film b. dobry, gra aktorska bez zarzutu, ciekawy. polecam Mimo iż "Królowie ulicy" znacznie lepsi. pzdr

R_filmweb

Nie widzialem filmu "Królowie Ulicy" ale ten mi sie podobał.Zasłuzone 8/10 a ocena na Filmweb jest niesprawiedliwa.Chyba wiekszosc spodziewala sie filmu akcji,a to jest dramat policyjny.Dobra rola Farrella jako złego gliny i prawdziwego twardziela (Irlanczyk z krwi i kości) Norton nie błyszczy tam samo jak Voight,ale ich gra nie jest przyzwoita.

ocenił(a) film na 4
Glock

Scena walki w pubie sprawiła, że ja i moja dziewczyna wybuchliśmy śmiechem. Cały film był męczący i irytujący z przerwami na infantylny.

ocenił(a) film na 9
chemicznie_czysta_biel

"z przerwami na infantylny Tt ?" O co ci chodzi, może rozwiń?

Na mnie królowie ulicy był przeciętnym filmem i daleke mu do Pride and glory. Film jest doskonale zrobiony, dobrze zagrany, a co najważniejsze opowiada nietuzinkową historie, w której nie ma dobrych i złych. Wszyscy bohaterowie są szarzy uwaleni po uszy w "gównie" jakim są układy świata przestępczego z policją. Jak w każdym filmie jest się do czego przyczepić, ale nie wpływa to znacznie na ostateczną ocenę filmu.

Jak dla mnie mocne 9/10.

ocenił(a) film na 8
neq

A jednak ja wole "królów ulicy":) pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones